خبرنگاران حمایت خاموش جمهوریخواهان از پیروزی بایدن

به گزارش وبلاگ دلگرمی، تهران- خبرنگاران- یک کننده دموکرات روز یکشنبه افشا کرد که بسیاری از کنندگان جمهوریخواه مجلس کنندگان و سنا در پشت پرده از بایدن حمایت می کنند.

خبرنگاران حمایت خاموش جمهوریخواهان از پیروزی بایدن

به گزارش وبلاگ دلگرمی، سدریک ریچموند کننده دموکرات در گفتگو با شبکه سی بی اس گفت: بسیاری از کنندگان سنا و مجلس کنندگان پشت درب های بسته پیروزی بایدن و شکست ترامپ در انتخابات 2020 را پذیرفته اند اما از اعلام علنی مواضع خود احساس ترس می کنند.

ریچموند اضافه نمود: جمهوریخواهان پیروزی بایدن را پذیرفته اند، در حقیقت همه آمریکایی های این پیروزی را قبول کرده اند.

ریچموند که به عنوان مشاور ارشد بایدن در دولت جدید خدمت خواهد کرد گفت: جمهوریخواهان به این دلیل از اذعان علنی پیروزی بایدن اجتناب می کنند زیرا آنان از قدرت توییتری ترامپ در هراس هستند.

دونالد ترامپ از آنجا که در شبکه توییتر دارای 88 میلیون فالوور است بارها از این قدرت شبکه اجتماعی در تخریب هم حزبی هایی که هم نظر وی نیستند استفاده کرده است.

با گذشت یک ماه از اعلام نهایی نتایج انتخابات 2020 ترامپ همچنان حاضر به پذیرش شکست در این دور از انتخابات نیست و به شکایات خود مبنی بر انجام تقلب در انتخابات ادامه می دهد.

ادعاهای ترامپ در مورد کسب پیروزی در انتخابات در حالی مطرح می شود که دادگاه عالی ایالت جورجیا روز یکشنبه دادخواست تجدید نظر ارائه شده توسط ستاد دونالد ترامپ برای ابطال نتیجه انتخابات در این ایالت را رد کرد.

روز گذشته نیز قاضی فدرال ایالت ویسکانسین در آمریکا دادخواست انتخاباتی ترامپ مبنی بر لغو پیروزی جو بایدن را رد کرد.

ایالت ویسکانسین، جو بایدن نامزد دموکرات انتخابات آمریکا را به عنوان برنده تایید کرده است. این در حالی است که در سال 2016، ترامپ در این ایالت پیروز انتخابات شده بود. فرماندار ویسکانسین همچنین به نقل از مقامات انتخاباتی این ایالت اعلام کرده که انتخاباتی ایمن، عادلانه و کارآمد در این ایالت انجام شد.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران حمایت خاموش جمهوریخواهان از پیروزی بایدن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران حمایت خاموش جمهوریخواهان از پیروزی بایدن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید