مهاجمِ حادثه تیراندازی در فروشگاه کلورادو دستگیر شد

به گزارش وبلاگ دلگرمی، تیراندازی در یک فروشگاه زنجیره ای در شهر بولدر ایالت کلورادوی آمریکا، دست کم 10 کشته برجای گذاشته است که یکی از آنها یک افسر پلیس بوده و همچنین به گفته پلیس، مهاجم دستگیر شده است.

مهاجمِ حادثه تیراندازی در فروشگاه کلورادو دستگیر شد

این تیراندازی حدود ساعت 14:30 عصر دوشنبه به وقت محلی در یک شعبه فروشگاه زنجیره ای در شهر بولدر روی داد. این فروشگاه به علت نزدیکی به دانشگاه ایالتی کلورادو معمولا علاوه بر اهالی و سکنه، محل خرید دانشجویان هم هست.

پس از آن که مهاجم وارد این فروشگاه شد و تیراندازی را آغاز کرد، پلیس محوطه را محاصره کرد اما یک ساعتی طول کشید که در پس رد و بدل شدن تیراندازی میان مهاجم و ماموران پلیس، فرد ضارب بازداشت شود.

ویدیوهای منتشر شده از سوی شاهدان عینی و تصاویری که رسانه های آمریکا پخش کردند مهاجم را در حالی که یک پای او زخمی شده نشان دادند که به خودروی پلیس منتقل شد.

ابتدا پلیس منطقه در توییتر از تیراندازی در حال وقوع در خیابان تیبل مسا در شهر بولدر خبر داد و حدود دو ساعت بعد، همچنان از مردم شهر خواست که از نزدیک شدن به منطقه درگیری پرهیز کنند و هشدار داد که شاهدان عینی از عملیات و تاکتیک های عملیاتی پلیس، فیلم برداری نکنند. با این حال برخی از عابران و شاهدان، صحنه هایی از این درگیری و تصاویر برخی از قربانیان را مخابره کردند.

جرد پولیس، فرماندار کلورادو در توییتر با قربانیان ابراز همدردی کرده و گفته هنوز در حال دریافت گزارش کامل از ابعاد واقعه است.

به گزارش بی بی سی، هفته گذشته هم در جریان یک تیراندازی دیگر در حومه اتلانتا در ایالت جورجیا هشت نفر کشته شدند که در میان آنها شش زن آسیایی تبار حضور داشتند.،ایسنا

منبع: ایران آنلاین

به "مهاجمِ حادثه تیراندازی در فروشگاه کلورادو دستگیر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهاجمِ حادثه تیراندازی در فروشگاه کلورادو دستگیر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید