برنامه های آماده سازی تیم ملی کاراته بانوان تشریح شد

به گزارش وبلاگ دلگرمی، اشرف امینی نایب رئیس بانوان فدراسیون کاراته در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون گفت: دومین مرحله انتخابی تیم ملی بانوان 9 مهر ماه به صورت دوره ای برگزار خواهد شد که تمامی نفرات حاضر در اردو بانوان به جز سارا بهمنیار، طراوت خاکسار و رزیتا علیپور که رنکینگ جهانی آن ها زیر 10 است شرکت خواهند کرد.

برنامه های آماده سازی تیم ملی کاراته بانوان تشریح شد

وی اضافه نمود: در این مرحله از انتخابی دو نفر برتر هر وزن در اردو باقی خواهند ماند تا آماده مرحله بعدی (سوم) انتخابی شوند. در مرحله سوم هم سه ورزشکار حضور خواهند داشت و مسابقات به صورت دوره ای و رفت و برگشت خواهد بود.

امینی ادامه داد: هر ورزشکاری به دلیل مصدومیت یا مسائل شخصی در دو مرحله انتهای نتوانند شرکت نمایند، شانس حضور در مسابقات جهانی را از دست خواهد داد.

نایب رئیس بانوان فدراسیون در ادامه گفت: در مرحله انتهای این انتخابی که به صورت دوره ای و رفت و برگشت انجام می گردد، مرحله رفت آن 20 مهر ماه و مرحله برگشت آن اول آبان خواهد بود تا در مجموع این دو مرحله نفرات اعزامی در ترکیب انفرادی برای مسابقات جهانی تعیین گردد.

امینی در مورد تشکیل کومیته تیمی بانوان در مسابقات جهانی گفت: با نظر کادر فنی که شاخص های مورد نظر را برای تشکیل ترکیب کومیته تیمی مد نظر دارند که از بین این نفرات از حداکثر ظرفیت استفاده گردد که بتوانیم نفرات بیشتری را در اردو نگه داریم تا با تیمی قوی راهی مسابقات جهانی امارات شویم.

اشرف امینی در انتها گفت: این مراحل انتخابی در ابتدای هر مرحله اردو که در اینده داریم برگزار می گردد تا اردو ها با نفرات برتر آن ها انجام گردد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "برنامه های آماده سازی تیم ملی کاراته بانوان تشریح شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه های آماده سازی تیم ملی کاراته بانوان تشریح شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید