تشریح بخش های مختلف چهارمین دوره از جشنواره تلویزیونی مستند

به گزارش وبلاگ دلگرمی، رئیس چهارمین جشنواره تلویزیونی مستند رسانه ملی از حمایت بیشتر از مستندسازان با رشد 50 درصدی حق پخش در این دوره اطلاع داد.

تشریح بخش های مختلف چهارمین دوره از جشنواره تلویزیونی مستند

به گزارش گروه فرهنگی وبلاگ دلگرمی، سلیم غفوری رئیس چهارمین جشنواره تلویزیونی مستند و مدیر شبکه مستند با اعلام آغاز به کار چهارمین جشنواره تلویزیونی مستند گفت: این جشنواره در بخش های فیلم مستند، عکس مستند و مستندنگاری فعالیت خود را آغاز کرده است.

غفوری اضافه کرد: چهارمین جشنواره تلویزیونی مستند در بخش مستندنگاری، این جشنواره می کوشد تا با تشویق وبلاگ دلگرمی و روزنامه نگاران برای افزایش قدرت نویسندگی، تحلیل و توصیف و انتخاب برترین گزارش های مستند در رسانه های نوشتاری طی دو سال گذشته گامی در جهت گسترش این رویکرد در جامعه بردارد.

وی توضیح داد: بخش عکس مستند هم با هدف شناسایی و حمایت از عکاسان مستعد و فعال در حوزۀ عکاسی مستند، یاری به رشد کیفیِ فراوری و دیده شدن عکس مستند و حمایت و تقویت جریان فراوری عکس مستند برگزار می گردد.

مدیر شبکه مستند همچنین با اعلام رشد 50 درصدی حق پخش آثار راه یافته به چهارمین جشنواره مستند ادامه داد: سال جاری به مبالغ نقدی جوایز چهارمین جشنواره مستند اضافه کرده شده تا مستند سازان با انگیزه بیشتری در این رویداد ملی شرکت نمایند.

رئیس چهارمین جشنواره تلویزیونی مستند تاکید نمود: از ویژگی های دیگر این دوره اضافه شدن جوایز تخصصی مانند تدوین، تصویر و پژوهش و صدا به جشنواره است تا دیگر زحمت کشان عرصه مستند هم از این رویداد بی نصیب نباشند.

سلیم غفوری اظهار کرد: در بخش مستند نگاری هم سال جاری افزایش رقم جایزه را شاهد خواهیم بود تا نویسندگان و وبلاگ دلگرمی دغدغه مند عرصه رسانه با انگیزه ای مضاعف در این دوره جشنواره مشارکت داشته باشند.

هنرمندان مستند ساز و وبلاگ دلگرمی عرصه رسانه تا 10 تیرماه فرصت دارند تا با مراجعه به سایت جشنواره به آدرس www.festdoctv.com ضمن ثبت نام و ثبت اثر در این جشنواره ملی شرکت نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "تشریح بخش های مختلف چهارمین دوره از جشنواره تلویزیونی مستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تشریح بخش های مختلف چهارمین دوره از جشنواره تلویزیونی مستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید