خبرنگاران تندباد با سرعت 80 کیلومتر در ساعت کوهدشت را درنوردید

به گزارش وبلاگ دلگرمی، خرم آباد - خبرنگاران - بخشدار مرکزی کوهدشت گفت: وزش تندباد با سرعت 80 کیلومتر در ساعت موجب قطع برق، تخریب برخی انبارها و شکسته شدن درختان این بخش شد.

خبرنگاران تندباد با سرعت 80 کیلومتر در ساعت کوهدشت را درنوردید

به گزارش وبلاگ دلگرمی ایوب کوشکی روز پنجشنبه به رسانه ها اعلام کرد: سامانه بارشی در کوهدشت فعال و با وزش باد شدید، تندباد و رعد و برق همراه بود که موجب خساراتی در شهرستان و روستاهای اطراف بخش مرکزی شد.

وی افزود: این تندباد موجب شکستگی درختان، تخریب برخی مرغداری ها و سقف برخی از منازل و انباری ها شد اما آسیب جدی و خسارت جانی در پی نداشت.

کوشکی افزود: تا به امروز خسارات وارده در بخش مرکزی کوهدشت مربوط به شهرک شهید رجایی، شهرک امام خمینی (ره) و روستاهای سعادت آباد ابوالوفا، باباقلی آزادبخت و گندابه شیراوند گزارش شده است.

هواشناسی لرستان پیشتر اعلام کرد که با فعالیت سامانه بارشی جدید در استان وزش باد شدید، بارش باران، برف و کاهش دما انتظار می رود.

از اوایل پنجشنبه شب سامانه بارشی جدید در بسیاری از نقاط استان فعال شده است و تا جمعه شب ادامه دارد که در این راستا ابرناکی، بارش باران، ریزش برف در نواحی سردسیر، ارتفاعات و گردنه ها، وزش باد شدید لحظه ای و کاهش دما پیش بینی شده است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران تندباد با سرعت 80 کیلومتر در ساعت کوهدشت را درنوردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران تندباد با سرعت 80 کیلومتر در ساعت کوهدشت را درنوردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید