لیگ برتر انگلیس، آرسنال با غلبه بر تاتنهام دربی شمال لندن را فتح کرد، ثبت چهارمین برد متوالی توپچی ها با رقم زدن سومین شکست پی در پی رقیب همشهری

به گزارش وبلاگ دلگرمی، ملاقات ماقبل انتهای هفته ششم لیگ برتر انگلیس با پیروزی قاطع تیم فوتبال آرسنال مقابل تاتنهام در دربی شمال لندن به انتها رسید.

لیگ برتر انگلیس، آرسنال با غلبه بر تاتنهام دربی شمال لندن را فتح کرد، ثبت چهارمین برد متوالی توپچی ها با رقم زدن سومین شکست پی در پی رقیب همشهری

به گزارش وبلاگ دلگرمی، در ادامه بازی های هفته ششم لیگ برتر جزیره، امشب (یکشنبه) در یکی از حساس ترین مصاف های فوتبال انگلیس، تیم های آرسنال و تاتنهام در استادیوم امارات شهر لندن برابر یکدیگر صف آرایی کردند که این بازی با نتیجه 3 بر یک به سود آرسنالی ها انتها یافت.

آرسنال با آغاز طوفانی که در این بازی داشت، کار حریفش را در همان نیمه اول یکسره کرد. این تیم در عرض 22 دقیقه بار دروازه رقیب همشهری را باز کرد که اولین بار در دقیقه 12 از طریق امیل اسمیت، دومین بار از طریق پیر امریک اوبامیانگ در دقیقه 27 و سوم بار هم در دقیقه 34 از طریق بوکایو ساکا بود. در دقیقه 79 سون هئونگ مین یکی از گل های خورده را برای تاتنهام جبران کرد اما این گل فایده ای به حال تیم تحت راهنمایی نونواسپریتو سانتو نداشت.

این چهارمین برد متوالی آرسنال در تمامی رقابت ها شامل پیروزی اش در دور سوم جام اتحادیه بود که سبب شد مردان میکل آرتتا همانند رقیب خود 9 امتیازی شوند اما به خاطر گل زده بیشتر جای آن را در رده دهم جدول بگیرند. این ششصدمین پیروزی آرسنال در لیگ برتر بود که از این حیث توپچی ها را در رده سوم پس از منچستریونایتد با 691 و چلسی با 601 برد قرار می دهد.

در سمت مقابل اما تاتنهام که برخلاف آغاز رؤیایی اش این روزها روی دور باخت افتاده و سومین شکست متوالی اش را متحمل شد، در رده یازدهم واقع شده است. تاتنهام تنها دومین تیم تاریخ لیگ برتر است که سه بازی اولش در یک فصل را می برد و سه بازی بعدی را می بازد. اورتون هم در فصل 94-1993 چنین آماری را ثبت نموده بود و در آن فصل هفدهم شد.

در آخرین بازی هفته ششم لیگ برتر انگلیس، فردا شب از ساعت 22:30 به وقت تهران برایتون میهمان کریستال پالاس خواهد بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "لیگ برتر انگلیس، آرسنال با غلبه بر تاتنهام دربی شمال لندن را فتح کرد، ثبت چهارمین برد متوالی توپچی ها با رقم زدن سومین شکست پی در پی رقیب همشهری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیگ برتر انگلیس، آرسنال با غلبه بر تاتنهام دربی شمال لندن را فتح کرد، ثبت چهارمین برد متوالی توپچی ها با رقم زدن سومین شکست پی در پی رقیب همشهری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید