نویسنده مشهور انگلیسی داستان کودکی اش را می نویسد

به گزارش وبلاگ دلگرمی، کتاب بعدی هیلاری منتل نویسنده مشهور انگلیسی یک مجموعه داستان کوتاه الهام گرفته شده از دوران کودکی خودش خواهد بود.

نویسنده مشهور انگلیسی داستان کودکی اش را می نویسد

به گزارش وبلاگ دلگرمی و به نقل از ایبنا به نقل از لیت هاب ، بر اساس گزارش های منتشر شده در سایت های انگلیسی گفته می گردد کتاب بعدی هیلاری منتل نویسنده مشهور انگلیسی یک مجموعه داستان کوتاه الهام گرفته شده از دوران کودکی خودش خواهد بود. هیلاری منتل نویسنده و منتقد ادبی انگلیسی که در سال 2009 میلادی، کتاب وی به نام تالار گرگ ها برنده جایزه ادبی بوکر و در سال 2010 برنده جایزه والتر اسکات شد. روزنامه بریتانیایی گاردین، هیلاری منتل را یکی از برجسته ترین نویسندگان زنده و معاصر این کشور معرفی نموده است.

منتل سال گذشته از آخرین رمان سه گانه توماس کرامول با عنوان نور و آیینه رونمایی نموده بود. وی گفته بود که برای نوشتن این رمان هشت سال زمان صرف نموده است. این کتاب یکی از پرطرفدارترین رمانهای سال های اخیر محسوب می گردد که این استقبال از دو رمان قبلی سه گانه توماس کرامول شروع شد. مجموعه داستان کوتاه جدید منتل قرار است سال آینده میلادی با عنوان آموزش صحبت کردن از سوی انتشارات هالت وارد بازار کتاب بریتانیا گردد که در حقیقت با الهام از داستان های حقیقی دوران کودکی خود نویسنده است. منتل عنوان نخستین زن برنده دو جایزه بوکر را در دنیا دارد و تا به امروز 13 کتاب نوشته است. او پیش از این مجموعه داستان کوتاهی را با موضوع شخصیت مارگارت تاچر، سیاستمدار معروف انگلیسی، به چاپ رساند و رویکردش نسبت به این چهره سیاسی حاشیه به پا کرد.

منبع: جام جم آنلاین

به "نویسنده مشهور انگلیسی داستان کودکی اش را می نویسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نویسنده مشهور انگلیسی داستان کودکی اش را می نویسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید