آخرین شرایط اعزام سربازان در ایام شیوع ویروس کرونا

به گزارش وبلاگ دلگرمی، رئیس سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: تا به امروز هیچ سربازی در پادگان های آموزشی به دلیل بیماری کرونا فوت نکرده است.

آخرین شرایط اعزام سربازان در ایام شیوع ویروس کرونا

به گزارش وبلاگ دلگرمی، سردار مهری، رئیس سازمان وظیفه عمومی، اظهار کرد: باتوجه به شیوع ویروس کرونا از سال 98 اعزام سربازان با رعایت شیوه نامه های بهداشتی و به وسیله وسایل نقلیه صورت گرفت و به لحاظ معاینه هم گروه های بهداشتی نیروی انتظامی با هماهنگی سایر دستگاه ها و همراهی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تیم هایی پزشکی را در محل اعزام مستقر کردیم که از آن جا به پادگان ها اعزام شدند.

رئیس سازمان وظیفه عمومی ادامه داد: سربازان قبل از اعزام تب سنجی و شرایط ظاهری آن ها معاینه شد و کسانی که دچار هرگونه بیماری بودند از اعزام شان جلوگیری شد و در اختیار همه آن ها یک پک بهداشتی و ماسک اهداء قرار گرفته است.

وی اضافه کرد: باتوجه به ابلاغیات دولت در طول جهت ظرفیت اتوبوس ها همراه با رعایت فاصله گذاری اجتماعی صورت پذیرفت و همه شیوه نامه های بهداشتی خوشبختانه با همراهی سربازان رعایت شد.

سردار مهری توضیح داد: تا به امروز هیچ گزارشی از فوت سربازان در مراکز آموزشی به دلیل بیماری کرونا نداشته ایم و در آسایشگاه ها، غذاخوری ها و محوطه پادگان تمام شیوه نامه های بهداشتی رعایت می گردد.

رئیس سازمان وظیفه عمومی ادامه داد: به دستور سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی در زمان شیوع ویروس کرونا ابلاغ شد که اولویت اعزام سربازان همراه با حفظ سلامت آن ها صورت پذیرد.

سردار مهری گفت: سه نوع واکسن را همه سربازان قبل از اعزام به خدمت مقدس سربازی تزریق می نمایند و از تمام زحمات کادر درمان وزارت بهداشت و نیرو های مسلح هم که بخش عظمی از این پزشک ها و پرستاران سرباز هستند، قدردان زحمات شان هستیم.

منبع: وبلاگ دلگرمی

منبع: جام جم آنلاین

به "آخرین شرایط اعزام سربازان در ایام شیوع ویروس کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین شرایط اعزام سربازان در ایام شیوع ویروس کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید