آمادگی مجلس جهت تصویب قانون برای ایثارگران

به گزارش وبلاگ دلگرمی، دو تن از نمایندگان شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی از آمادگی خانه ملت برای تصویب قانون در جهت ارائه خدمات بیشتر به ایثارگران خبر دادند.

آمادگی مجلس جهت تصویب قانون برای ایثارگران

به گزارش خبرنگار از ، ابراهیم عزیزی و جعفر قادری دو تن از نمایندگان شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی با حضور در جمع تعدادی از انجمن های جانبازان استان فارس از آمادگی خانه ملت برای تصویب قانون در جهت ارائه خدمات بیشتر به ایثارگران خبر دادند.

در این نشست صمیمی ابراهیم عزیزی با درخواست استمرار این نشست ها، گفت: برای مفید واقع شدن جلسات، باید به یک تصمیم واحد رسید که نشست بعدی را فصلی یا ماهانه با حضور تعدادی از مدیران و مسوولان استان که متصدی امور ایثارگران هستند، داشته باشیم.

او با بیان اینکه تشکیل جلسه برای جلسه مسئله ای را حل نمی کند و راه به جایی نمی برد، بیان نمود: باید مسائل احصا شده، پیگیری و اجرایی شود و در این راستا مجلس این آمادگی را دارد که هر قانونی را جهت خدمات بیشتر به ایثارگران تصویب کند.

عزیزی شرح داد: البته قوانین وقتی از طرف دولت در قالب لایحه به مجلس می آید به طور طبیعی مسائلش در اجرا کمتر است.

نماینده شیراز و زرقان در مجلس همچنین خواستار تهیه یک طرح جامع برای درج در قانون جامع ایثارگران و رفع نواقص آن شد.

او در ادامه این نشست با اشاره به حذف حق پرستاری ایثارگران پس از شهادت نیز گفت: این سزاوار نیست چراکه باید این نکته را مد نظر داشته باشیم که 10 سال دیگر چه کسی از خود این پرستار مراقبت می کند؟حذف حق پرستاری جانبازان بالای 70 درصد پس از شهادت حاوی بدترین پیام و نوعی بدسلیقگی است.

بررسی مسائل ایثارگران و گفتگو با خانواده تعدادی از انجمن های جانبازان خاتمه بخش این دیدار صمیمی بود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "آمادگی مجلس جهت تصویب قانون برای ایثارگران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمادگی مجلس جهت تصویب قانون برای ایثارگران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید