حسرت اولین حضور در جام ملت های آسیا به دلم ماند

به گزارش وبلاگ دلگرمی و به نقل از فدراسیون فوتبال، گلنوش خسروی که در حاشیه تمرینات تیم خاتون بم دچار آسیب دیدگی زانو شده بود به تازگی عمل رباط صلیبی و مینیسک را انجام داده است، گفت: نزدیک به 12 روز است که عمل رباط صلیبی و مینیسک را انجام داده ام و طبق گفته پزشکان عمل موفقیت آمیزی بود و حالا باید دوران نقاهتم را بگذرانم و بعد از آن هم کم کم تمرینات را آغاز کنم. در حال حاضر زیر نظر پردیس نفرزاده، فیزیوتراپ تیم ملی فوتبال بانوان کارهای درمانی و بازتوانی را انجام می دهم. تمام سعی خودم را می کنم تا تسلیم این مصدومیت نشوم و بتوانم قوی تر از گذشته برگردم.

حسرت اولین حضور در جام ملت های آسیا به دلم ماند

خسروی افزود: از باشگاه خاتون بم و مرضیه جعفری سپاسگزارم که برای استقرار من تمام امکانات و شرایط را مهیا کردند و موقعیت خوبی را در اختیارم گذاشتند. در این روزهای سخت، دوری از خانواده و مادرم برایم سخت است. با خیلی ها که این مصدومیت را گذراندند صحبت می کنم باورشان نمی گردد، چون واقعا پارگی رباط وحشتناک است و حالا شما کنار آن پارگی مینیسک را هم بگذارید.

وی با اشاره به اینکه جام ملت های آسیا را از دست داده ناراحت است، خاطر نشان کرد از 10 سالگی در تیم ملی بودم و نزدیک به 6 ماه در اردوهای تیم ملی فوتبال حضور داشتم. شرایط سختی داشتیم. خوشبختانه توانستیم نتیجه بگیریم و به خود می بالیم و بنظرم این صعود حاصل دست رنج مربیان، بازیکنان و تمام کسانی است که برای این تیم کوشش کردند. از این بابت خیلی ناراحتم که نمی توانم در کنار بچه ها در جام ملت های آسیا باشم، اما قلبم با تیم است. در مدتی که مریم ایراندوست، سرمربی تیم ملی فوتبال بود تمام کوششم را انجام دادم و برای موفقیت تیم ملی جنگیدم.

خسروی تاکید نمود: خیلی خوشحالم که عضو کوچکی از تیم تاریخ ساز فوتبال ایران بودم، اما حسرت اولین حضور در جام ملت ها به دلم ماند. دوست داشتم کنار بچه ها برای رسیدن به رویایی بزرگ تر که جام جهانی است، کوشش کنیم اما قسمت نشد. مطمئنا بازیکنان خیلی خوبی داریم و مریم ایراندوست ثابت کردکه تیم ملی به یک بازیکن متکی نیست و از نبود آن تیم متضرر نمی گردد، چرا که ما استعدادها و بازیکنان خیلی خوبی در سراسر کشور داریم. همه می دانیم با تیم های خوبی همگروه هستیم و کار سختی داریم، اما بچه های تیم ملی با همه پشتکار و انگیزه شان برای کسب سهمیه جام جهانی و موفقیت در جام ملت ها کوشش خواهند کرد.

بازیکن تیم ملی در سرانجام خاطر نشان کرد: واقعا شرمسار جعفری و ایراندوست هستم که رفیق نیمه راه بودم و نتوانستم آنها را همراهی کنم. ناامید نیستم که بگویم فوتبال و زندگی ام تمام شد. الان فکر می کنم وظیفه ام سنگین تر است تا برگردم و تمام لطف هایی را که در حق من داشته اند، جبران کنم. خاتون بم و تیم ملی دنبال یاری کردن به من هستند و امیدوارم لطف شان را جبران کنم. من از همه مردم عزیزمان می خواهم انرژی مثبت و دعای خیرشان پشت تیم ملی فوتبال بانوان باشد، چرا که خستگی را از تن بچه ها بیرون می نماید و جان دوباره ای به آنها می دهد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "حسرت اولین حضور در جام ملت های آسیا به دلم ماند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حسرت اولین حضور در جام ملت های آسیا به دلم ماند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید