اصغری&zwnjمقدم: تیم&zwnjهای آسیایی روزی به فوتسال ما می&zwnjرسند، برگزاری مجتمع لیگ، بیشتر برطرف مسئولیت بود

به گزارش وبلاگ دلگرمی، سرمربی تیم فوتسال سن ایچ ساوه گفت: برگزاری لیگ به شکل مجتمع به گونه ای برطرف مسئولیت بود و بیشتر تیم ها موافق برگزاری دیدارها به صورت رفت و برگشت هستند.

اصغری&zwnjمقدم: تیم&zwnjهای آسیایی روزی به فوتسال ما می&zwnjرسند، برگزاری مجتمع لیگ، بیشتر برطرف مسئولیت بود

جواد اصغری مقدم در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ دلگرمی، درباره شرایط تیم فوتسال سن ایچ ساوه و جذب بازیکنان مدنظر خود گفت: با توجه به اینکه هر لحظه ممکن بود لیگ برتر شروع گردد، تمرینات را ادامه دادیم و اکنون هم مسائل مختلف را مرور می کنیم. شرایط خیلی خوبی داریم و آماده مسابقات هستیم. تیم را نسبت به برنامه و بودجه باشگاه بستیم و مشکل خاصی نیست.

وی درخصوص معین شدن تکلیف لیگ برتر فوتسال توضیح داد: ما به دنبال این بودیم که مسابقات به هر نحوی برگزار گردد. معنای لیگ، برگزاری بازی ها به صورت رفت و برگشت است. اگر تصمیم می گرفتند مسابقات به شکل مجتمع انجام گردد، می شد مانند جام رمضان و به گونه ای برطرف مسئولیت بود. این بهترین تصمیم فدراسیون فوتبال بود و بیشتر تیم ها موافق برگزاری دیدارها به صورت رفت و برگشت هستند.

سرمربی سن ایچ ساوه با بیان اینکه با شیوه فعلی در حق هیچ تیمی اجحاف نمی گردد، اظهار داشت: در روش مجتمع، دیدارها هر دو روز یک بار برگزار می گردد و اگر چند بازیکن را به خاطر کرونا یا مصدومیت از دست بدهید، نتیجه نمی گیرید. خدا را شکر که چنین تصمیمی گرفته شد و امیدوارم لیگ خوبی داشته باشیم.

اصغری مقدم در پاسخ به این پرسش که آیا تیمش مدعی قهرمانی است و باشگاه سن ایچ چنین انتظاری از شاگردان او دارد یا خیر، به وبلاگ دلگرمی گفت: ما مدعی قهرمانی نیستیم اما تمام کوشش خود را می کنیم تا بهترین بازی ها را برای کسب بهترین نتیجه ارائه کنیم. هدف و برنامه تیمی ما این است که در مرحله نخست جزو سه تیم اول باشیم و به مرحله بعدی صعود کنیم، نه اینکه مدعی قهرمانی باشیم. تمام کوشش خود را می کنیم جزو 6 تیم مرحله پایانی باشیم و سپس به صندلی خوبی دست یابیم.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی وبلاگ دلگرمی بخوانید. (کلیک کنید)

وی درباره افزایش رقم قرارداد بازیکنان فوتسال نسبت به سال گذشته، در مقایسه با ورزشکاران سایر رشته ها بیان نمود: قراردادها هر سال تغییر می نماید، اما این افزایش قرارداد ناچیز است و نسبت به رشته های دیگر خیلی ضعیف هستیم. قیمت همه چیز حداقل 5 برابر شده، اما رقم قراردادها پنج برابر نمی گردد و قراردادها 20 تا 50 درصد افزایش می یابد. متأسفانه این مشکل را داریم و فوتسال مظلوم واقع شده است. 10 سال پیش این مشکل حل شد، اما مجدداً به عقب برگشتیم. امیدوارم با حضور باشگاه های خصوصی و پولدار و نیز حضور اسپانسرها و پخش مستقیم بازی ها، ارقام به روال گذشته بازگردد.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال اینستاگرامی وبلاگ دلگرمی بخوانید. (کلیک کنید)

سرمربی سن ایچ ساوه در خصوص تعطیلی تمرینات تیم ملی فوتسال ایران در شرایطی که سایر تیم های آسیایی، اردوها و بازی های تدارکاتی برگزار می نمایند، گفت: ما از سایر تیم های آسیایی عقب هستیم، اما بازیکنان بااستعداد و بسیار خوبی داریم که باعث می گردد سایر مسائل را جبران کنیم. از لحاظ اقتصادی، امکانات، اردو و برنامه ریزی همواره عقب تر از تیم های آسیایی بوده ایم، اما توانایی بالای بازیکنان ما اجازه نمی دهد برنامه ریزی و امکانات آنها بر ما غلبه کند.

یک بنده خدا می گفت فوتسال راحت قهرمان می گردد، دیگر چرا پول و امکانات بدهیم؟، اصغری مقدم ضمن بیان این جمله توضیح داد: این توانایی تا یک جایی جواب می دهد. بالأخره روزی می رسد که بازیکنان و مربیان دلسرد و خسته می شوند و روزی سایر تیم ها به ما می رسند، البته امیدوارم این اتفاق رخ ندهد. فوتسال ایران جزو 5 قدرت برتر دنیا است و باید دنیای فکر کنیم. این رشته پرچمدار فدراسیون فوتبال است، اما بودجه بسیار کمی دارد. امیدوارم بازیکنان مستعد با برگزاری لیگ برتر به آمادگی کامل برسند و به تیم ملی دعوت شوند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اصغری&zwnjمقدم: تیم&zwnjهای آسیایی روزی به فوتسال ما می&zwnjرسند، برگزاری مجتمع لیگ، بیشتر برطرف مسئولیت بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اصغری&zwnjمقدم: تیم&zwnjهای آسیایی روزی به فوتسال ما می&zwnjرسند، برگزاری مجتمع لیگ، بیشتر برطرف مسئولیت بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید