حمله دوباره مایلی کهن به کی روش و عادل فردوسی پور ، پرسپولیس با این بازیکن 10 نفره بازی می نماید

به گزارش وبلاگ دلگرمی، پیشکسوت فوتبال در مورد حضور دوباره کی روش در تیم ملی ایران واکنش نشان داد.

حمله دوباره مایلی کهن به کی روش و عادل فردوسی پور ، پرسپولیس با این بازیکن 10 نفره بازی می نماید

به گزارش وبلاگ دلگرمی آنلاین، محمد مایلی کهن پیشکسوت فوتبال در گفت وگو با ایلنا درخصوص اینکه تیم ساکت الهامی سرمربی طرفدار از وی به عنوان مربیان سازنده در فوتبال ایران یاد نموده، اظهار کرد: من همواره در فوتبال عصبانی می شدم ولی راستش را بخواهید آدم عصبانی نبودم فقط بابت بعضی از اتفاقات ناراحت می شدم اما به کسی توهین نمی کردم. الهامی جزو مربیان زحمتکش فوتبال ایران است و دو تیم را در جام حذفی در سه سال اخیر قهرمان نموده است که این نشان می دهد جزو مربیان فنی فوتبال ایران است.

  • دعوت از جایگزین ستاره مطرح پرسپولیس | غافلگیری بزرگ در فهرست کی روش

وی ادامه داد: الان باید بگویم من عاشق فوتبال هستم و شاید جالب باشد بدانید این روزها در خانه نشسته ام بیشتر بازی های خارجی و لیگ ایران را دنبال می کنم اما بعضی مواقع دلم می خواهد خیلی چیزها را بگویم الان شما به من بگویید یک استادیوم خوب در ایران کجاست که حداقل 100 تا ایراد نداشته باشد؟ یا دقیقا به من بگویید که کی روش برای الان چه مساله ای به قطر سفر نموده است؟ آنطور که من شنیده ام برای بازدید از امکانات بوده؛ مگر کی روش چه کاره است که از کشوری بازدید می نماید که میزبان جام دنیای است و قرار است بزرگترین رویداد ورزشی دنیا در آن برگزار گردد؟

مایلی کهن توضیح داد: باز کی روش دو نتیجه گرفت همه آغاز کردند از وی تعریف و تمجید کردن تا دیروز التماس می کرد به او تیم بدهد و ما با سلام و صلوات او را به ایران آوردیم. باید به شما بگویم که کی روش را کی روشی پور به ایران بازگرداند. شما نگاه کنید اولین مصاحبه را با چه کسی انجام داد؟ من عادل را دوست دارم اما همواره نقدهایی هم به وی داشته ام. کی روش با شبکه های رسمی این مملکت صحبت نمی نماید آن وقت ما می بینیم که با شبکه های خارجی در حال مصاحبه کردن است. الان بازی های لیگ در حال برگزاری است اما کی روش هیچکدام از این بازی ها را نگاه نمی نماید یا اگر راستش را بخواهیم بگوییم اصلا لیگ ایران را قبول ندارد. اگر قبول ندارید بیجا می کنید به فوتبال ایران می آیید؛ شما وظیفه دارید بازی های لیگ را نگاه کنید.

وی درباره این که خیلی ها می گویند رفتار کی روش نسبت به قبل عوض شده است، اضافه نمود: چه فرقی نموده است؟ او را از کلمبیا اخراج کردند، از آنجا فرار کرد. روزمه کی روش را نگاه کنید. رئال مادریدی که تیمش همواره جزو سه تیم اول اسپانیا بود این مربی آن را چهارم کرد. در آمریکا هم چندماه بود بیرونش کردند. باید بگویم یک مربی ایرانی در کنار این مربی حضور ندارد. در کشور ما بابت کی روش هزینه پرداخت می گردد پنج تا مربی خارجی کنار خودش آورده و به نوعی به آن ها نان قرض داده اما یک مربی ایرانی در کنارش نیست. باید حداقل 4 مربی ایرانی کنار این مربی حضور داشته باشند و کار یاد بگیرند.

مایلی کهن در مورد حضور نبی به عنوان سرپرست تیم فوتبال ایران بیان داشت: نام نبی سرپرست است اما در واقع تدارکات کی روش است. او می تواند به این مربی بگوید بالای چشمت ابروست اما حضور به عنوان سرپرست تیم ملی پاداش و مزایای خاص را دارد.

سرمربی سابق تیم ملی ایران در مورد اینکه خیلی ها می گویند ایران به دور دوم جام دنیای صعود کند، گفت: حضور کی روش در فوتبال ایران دو سر برد است؛ اگر پیروز گردد به دور دوم جام دنیای برود همه می گویند باعث تبلور غرور ملی شده است. اگر هم حذف گردد و یا یک مساوی بگیرد خیلی ها می گویند ایشان دو ماه فرصت داشته در ایران کار کند.

مایلی کهن در مورد اینکه درویش اعلام نموده بعضی ها فکر می نمایند وی عابر بانک است نیز گفت: پرسپولیس سال جاری بیشترین هزینه را در بین تیم های ایرانی انجام داده و به نظرم سال جاری باید با این هزینه قهرمان گردد. شما نگاه کنید برای یک بازیکن به نام لوکادیا چه قدر هزینه شده است اما نظرم بنده این است که با حضور این بازیکن پرسپولیس 10 نفره در زمین حضور دارد.

منبع: همشهری آنلاین

به "حمله دوباره مایلی کهن به کی روش و عادل فردوسی پور ، پرسپولیس با این بازیکن 10 نفره بازی می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله دوباره مایلی کهن به کی روش و عادل فردوسی پور ، پرسپولیس با این بازیکن 10 نفره بازی می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید