بازار عروسی ها در بریتیش کلمبیا داغ شد

به گزارش وبلاگ دلگرمی، فصل عروسی در بریتیش کلمبیا آغاز شده و با عروسی هایی که به علت همه گیری به تعویق افتاده بودند، این فضا شلوغ تر از دهه های گذشته هم هست.

بازار عروسی ها در بریتیش کلمبیا داغ شد

به گزارش وبلاگ دلگرمی به نقل از سی تی وی، تغییرات ایجادشده بسیار خوشایند است و کسب و کارهایی که در این امور درگیر هستند از این بابت رضایت دارند، اما در نتیجه تعدیل نیرویی که در زمان همه گیری مجبور به انجامش شدند، حالا برای یافتن نیروی کار با چالش روبه رو هستند.

پیش بینی می گردد فرایند رو به رشد مشتریان در این حوزه تا سال 2025 ادامه داشته باشد.

بعضی از مدیران کسب و کارها به شدت مشغول و پشت سر هم در حال رزرو وقت برای مشتریان هستند، اما هنوز نیروی کار لازم را برای خدمات رسانی به مشتریان پیدا نکرده اند.

به گفته Carissa Quan، هماهنگ نماینده عروسی و رویدادها برای رستوران Brock House، از آنجا که تنها تعداد مشخصی شنبه و یکشنبه وجود دارد، آنها دوشنبه ها و آدینه ها را هم باز می نمایند، اما همچنان شاهد رزروهای پشت سر هم هستند؛ به خصوص برای فصل شلوغ جولای و آگوست. آنها حتی شاهد برگزار شدن بسیاری از عروسی ها بین دوشنبه تا آدینه هستند.

از آنجا که تاریخ ها به سرعت رزرو می شوند، از زوج ها خواسته می گردد تا در اسرع وقت برنامه ریزی نمایند.

بیشتر دست اندرکاران این حوزه معتقدند که بعید است تقاضا به این زودی ها کاهش یابد و فصلی به همین مقدار شلوغ یا حتی شلوغ تر برای سال 2023 پیش بینی می نمایند.

منبع: خبرکانادا

به "بازار عروسی ها در بریتیش کلمبیا داغ شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازار عروسی ها در بریتیش کلمبیا داغ شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید