بازیگر مرکز5 به علت آلودگی هوای مرکز بستری شد

به گزارش وبلاگ دلگرمی، تهران (پانا) - خسرو امیرصادقی تهیه کننده سینما و بازیگر مجموعه تلویزیونی مرکز 5 خبر از بستری شدنش در بیمارستان به دلیل آلودگی هوا داد.

بازیگر مرکز5 به علت آلودگی هوای مرکز بستری شد

به گزارش مهر، خسرو امیرصادقی تهیه کننده سینما و بازیگر مجموعه تلویزیونی مرکز 5 درباره دلیل بستری خود در بیمارستان توضیح داد: من پیش از این مشکل ریوی داشتم و از چند سال پیش که سیگار را ترک کردم و تحت نظر پزشک قرار داشتم، شرایط ریه هایم نرمال شده بود. اما در آلودگی هوای چند روز اخیر تهران و بی احتیاطی خودم در زمینه حضور در بیرون از منزل، مجدد زمین گیر شدم. متأسفانه در حال حاضر در بیمارستان بستری هستم و امیدوارم ختم به خیر شود.

وی ادامه داد: عامل اصلی مشکل ریه ام که پیش از این درگیر آن بودم، مصرف سیگار بود اما در حال حاضر نزدیک به 6 سال می شود که آن را ترک کرده ام. با این حال هنوز عوارض آن به جای مانده است. تحت نظر پزشک، ریه ام در حال بازسازی بود اما طی یک ماه اخیر که مجدد هوای تهران آلوده شد و شخصاً هم فشار کاری بالایی داشتم، متأسفانه بار دیگر این مشکل بروز پیدا کرد.

این تهیه کننده باسابقه سینما افزود: هشت سال پیش که از ریه ام عکس گرفتم، پزشکان گفتند اگر سیگار را ترک نکنی، تنها یک خط از ریه هایت باقی می ماند. به همین دلیل هم سیگار را ترک کردم و خداراشکر رو به بهبود رفتم اما در حال حاضر همان مشکل به واسطه آلودگی هوا باعث شد که نفس کم بیاورم.

امیرصادقی در پایان با بیان اینکه حدود 5 روز است که در بیمارستان بستری است، درباره فرایند درمان خود هم توضیح داد: تا کنون انواع و اقسام آزمایش ها و سی تی اسکن را داشته ام و دکتر متخصصی که 10 سال زیر نظر او تحت درمان هستم گمانه هایی مانند سرطان را رد کرده است. خداراشکر معضل جدی نیست و باید معین شود این معضل از نظر قلبی روی رگ ها تأثیری داشته یا خیر. اگر یک درصد روی رگ های قلبم تأثیری گذاشته باشد، باید آنژیو شود. امیدوارم در همین چند روزی که در بیمارستان هستم شرایط ریه ام رو به بهبودی برود.

منبع: خبرگزاری پانا

به "بازیگر مرکز5 به علت آلودگی هوای مرکز بستری شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازیگر مرکز5 به علت آلودگی هوای مرکز بستری شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید