تزیین میوه خرد شده به روش هایی ساده و خلاقانه

به گزارش وبلاگ دلگرمی، تزیین میوه خرد شده در میهمانی ها به ویژه جشن تولدها می تواند ایده بسیار عالی باشد. به همین دلیل در این مطلب تصمیم داریم ایده هایی ساده و زیبا را برای تزیین این میوه ها معرفی کنیم.

تزیین میوه خرد شده به روش هایی ساده و خلاقانه

وبلاگ دلگرمی | سرویس آشپزی - میوه خواص بیشماری دارد، از اینرو حتما باید در رژیم غذایی روزانه باشد. متاسفانه برخی از افراد به خصوص بچه ها تمایل چندانی به خوردن میوه ندارند، اما می توان با ایده هایی ساده و در زمانی اندک میوه های خرد شده را به نحوی زیبا تزیین کرد تا اشتها را تحریک کند. به علاوه در میهمانی ها و جشن تولد ها که میز را به صورت سلف سرویس می چیند، سرو میو خرده شده می تواند گزینه در خور توجهی باشد. برای این منظور عکس هایی از تزیین میوه خرد شد به شیوه های متفاوت ارائه می گردد تا الهام بخش شما باشد. البته از این ایده ها برای تهیه سالاد میوه نیز استفاده کرد.

تزیین میوه خرد شده

می توانید تکه های میوه را به نحوی در کنار هم بچینید که شبیه به رنگین کمان گردد. برای اینکار از میوه هایی با رنگ های متنوع استفاده نمایید، حتی می توانید برای فرم دادن به تکه های میوه از قالب بهره ببرید. در ادامه عکس هایی از این مدل تزیین را ملاحظه می فرمایید.

استفاده از سیخ های چوبی و به سیخ کشیدن تکه های میوه به رنگ های متفاوت، ایده دیگری است که می توانید برای تزیین میوه های خرد شده بهره ببرید. همچنین می توانید ابتدا تکه های میوه را با قالب فرم دهید و سپس سیخ بزنید.

همچنین میوه های خرد شده را می توانید در پوست سایر میوه ها از جمله هندوانه، خربزه و... بریزید یا از قیف بستنی بهره ببرید. در ادامه تصاویری از این ایده ها را ملاحظه خواهید کرد.

همانطور که ملاحظه کردید با روش هایی ساده و صرف اندکی وقت می توانید از میوه های که همواره در میهمانی ها سرو می گردد، آثار هنری زیبایی را خلق کنید. این ایده ها به ویژه در جشن تولد ها و دورهمی های محبت آمیز می توانند مناسب و جالب باشند. همچنین وقتی که میوه را برای مدتی در یخچال نگهداری می کنید، معمولا میوه ها لکه دار می شوند و پس از آن دیگر بچه ها تمایلی به خوردن این میوه ها ندارند، اما با این روش های خلاقانه می توانید میوه را خرد نموده و از قسمت های سالم آن بهره ببرید و به شکل دلخواه فرم دهید. حتی می توانید از آن ها برای درست کردن سالاد میوه نیز بهره ببرید.

منبع: setare.com

به "تزیین میوه خرد شده به روش هایی ساده و خلاقانه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تزیین میوه خرد شده به روش هایی ساده و خلاقانه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید