حضور فعال موسسه اعتباری ملل در نمایشگاه تراکنش

به گزارش وبلاگ دلگرمی، خبرگزاری خبرنگاران- موسسه اعتباری ملل با دو شرکت فناوری اطلاعات، شرکت تجارت الکترونیک و فناوری اطلاعات ملل (فام) و شرکت فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک ملل (فام+) در نمایشگاه تراکنش حضوری فعال دارد.

حضور فعال موسسه اعتباری ملل در نمایشگاه تراکنش

به گزارش وبلاگ دلگرمی، این موسسه با برپایی غرفه در نمایشگاه تراکنش محصولات و خدمات خود را به بازدیدکنندگان نمایشگاه معرفی می کند.

این گزارش می افزاید: در روز نخست این نمایشگاه علاقه مندان فناوری و بازدیدکنندگان با محصولات نو موسسه اعتباری ملل که شامل متا بانک، نرم افزار متمرکز بانکداری دیتامیت، نرم افزار سوئیچ پرداخت، سامانه کارت اعتباری، سامانه همراه بانک، سامانه اینترنت بانک، سامانه مبارزه با پولشویی، سامانه استعلام حاکمیتی فام، نرم افزار مدیریت منابع انسانی، سامانه متمرکز اداری، سامانه استعلام ضمانتنامه بانکی، سامانه درخواست تعویق اقساط، اپلیکیشن پرداخت فام، سامانه پویانگار(فراوری رمز پویا) می باشد، آشنا شدند. لازم به ذکر است هفتمین نمایشگاه تراکنش ایران تا ساعت 18 روز 22 دیماه 1400 در مرکز آفرینش های کانون برپا و موسسه اعتباری ملل در غرفه 47 محصولات و امکانات نرم افزار فام، کاربرد هوش مصنوعی در اپلیکیشن فام، اپلیکیشن های پرداخت و امکانات آینده نرم افزار فام را به علاقه مندان معرفی خواهد کرد

منبع: خبرگزاری آریا

به "حضور فعال موسسه اعتباری ملل در نمایشگاه تراکنش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور فعال موسسه اعتباری ملل در نمایشگاه تراکنش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید