خط و نشان تازه دیوید تیلور برای حسن یزدانی

به گزارش وبلاگ دلگرمی، رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی آزاد آمریکا 18 خرداد در نیویورک برگزار گشت و نفرات برتر صاحب دوبنده تیم های ملی کشتی آمریکا در جهانی سال 2022 در صربستان شدند. در این انتخابی توماس گیلمان (57 کیلوگرم)، یانی دیاکومیهالیس (65 کیلوگرم)، ست گراس (61 کیلوگرم)، زین رتفورد (70 کیلوگرم)، کایل دیک (74 کیلوگرم)، جردن باروز (79 کیلوگرم)، دیوید تیلور (86 کیلوگرم)، جی دن کاکس (92 کیلوگرم)، کایل اسنایدر (97 کیلوگرم) و نیک گویازدوفسکی (125 کیلوگرم) با شکست حریفان در مصاف انتخابی به عنوان اعضای تیم ملی کشتی آزاد آمریکا در پیکار های جهانی سال 2022 صربستان انتخاب شدند.

خط و نشان تازه دیوید تیلور برای حسن یزدانی

با توجه به محرومیت روسیه در پیکار های جهانی، رقابت تیمی سنگینی بین ایران و آمریکا برای کسب عنوان قهرمانی جهان وجود خواهد داشت، اما مصاف نمایندگان کشورمان با جردن باروز که تا به امروز پیروز به شکست همه حریفان ایرانی خود شده دیدنی و مجذوب کننده است. اما همه علاقمندان به کشتی در سراسر جهان یکبار دیگر منتظر مصاف پنجم دیوید تیلور و حسن یزدانی هستند.

اما ظاهرا شکست تیلور مقابل یزدانی بعد از سه پیروزی ظاهرا برایش سنگین بوده و خود را برای انتقام برابر یزدانی آماده می کند.

سه شکست یزدانی برابر تیلور در جام جهانی 2017 کرمانشاه، پیکار های جهانی 2018 مجارستان و فینال بازی های المپیک 2020 توکیو بود و تنها پیروزی نماینده کشورمان در فینال جهانی 2021 اسلو نروژ رقم خورد.

تیلور بعد از پیروزی برابر زاهید والنسیا در انتخابی تیم ملی کشتی آزاد آمریکا گفت: من دوباره برگشتم و تشنه پیروزی ام. برابر یزدانی شکست خوردم، اما دوباره دنبال پیروزی هستم؛ بنابراین تا مسابقات جهانی سه ماه زمان دارم. همانطور که می دانید حسن یزدانی من را تشنه نگه داشته و قطعا می خواهم او را دوباره شکست دهم. او حریفی سفت و سختی است که دوباره سه ماه دیگر به هم مبارزه خواهیم کرد.

وی در خصوص برتری مقابل یزدانی در فینال المپیک و آنهم در 15 ثانیه پایانی، گفت: همه با سبک کشتی من آشنا هستند. با هر حریفی که کشتی می گیرم هر لحظه با تهدید من روبرو هستند و از سوی دیگر تهدید آن ها را در هر لحظه از کشتی می دانم. البته می شود گفت این چالشی است که وقتی جوانتر بودم در پی آن بودم که برای باز کردن گارد حریف چه کار کنم.

دارنده مدال طلای جهان و المپیک ادامه داد: همانطور که می دانید یزدانی برای آنکه با من در المپیک کشتی بگیرد انگیزه زیادی داشت و البته او تغییرات زیادی در کشتی خودش به وجود آورده بود. او برای مبارزه فینال المپیک سه سال تمرین کرده بود.

وی بیان داشت: شرایط به گونه ای رقم خورد که آخرین مبارزه ما در فینال جهانی نروژ آن حرارت، اشتیاق و هیجان را برای شکست دادن نداشتم و البته او نسبت به مبارزه فینال من را بیشتر کنترل کرد و تغییراتی را در سبک کشتی خودش داشت و حالا در مبارزه بعدی تغییرات از سوی من خواهد بود.

منبع: فرارو

به "خط و نشان تازه دیوید تیلور برای حسن یزدانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خط و نشان تازه دیوید تیلور برای حسن یزدانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید