خواکین رفت؛ سسما می آید، رفت و آمد اسپانیایی ها در اهواز

به گزارش وبلاگ دلگرمی، باشگاه فولاد درحالی که با خواکین مربی اسپانیایی خود قطع همکاری نموده، کماکان منتظر بازگشت یوسو سسما به اهواز است.

خواکین رفت؛ سسما می آید، رفت و آمد اسپانیایی ها در اهواز

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ دلگرمی، تیم فوتبال فولاد خوزستان بعد از بازگشت جواد نکونام، فرایند خوبی را در پیش گرفته و پیروز شده در 6 هفته قبلی، بدون شکست، به سه برد و سه تساوی دست پیدا کند. فولادی ها بازی دیروز خود را نیز مقابل گل گهر در سیرجان پیروز شدند تا نشان دهند با تیم خطرناک دو فصل پیش شان تفاوت چندانی پیدا ننموده اند.

با تغییرات فنی در این باشگاه و جدایی عبدالله ویسی و بازگشت جواد نکونام، موضوعی که برای فولادی ها چالش برانگیز شده بود، شرایط دستیاران خارجی ویسی بود. خواکینِ اسپانیایی و پتریچ کروات بعد از جدایی ویسی در اهواز ماندنی شدند تا شرایط آنها معین گردد. از همین رو باشگاه فولاد بعد از توافق با خواکین اخیراً با این مربی رسماً قطع همکاری نموده ولی مربی کروات به کادر فنی نکونام ملحق شده است.

از سوی دیگر کماکان جواد نکونام منتظر بازگشت یوسو سسما، مربی اسپانیایی فصل گذشته فولاد به اهواز است. این مربی که بعد از جدایی نکونام به اسپانیا رفته بود، حضور دوباره اش یکی از شروط جواد نکونام برای بازگشت به اهواز عنوان شده بود. در حالی که مدت هاست گفته می گردد با این مربی اسپانیایی توافق انجام شده اما او هنوز به تمرینات فولادی ها اضافه نشده است. با این وجود گفته می گردد این مربی قرار است تا انتها هفته آینده به ایران سفر کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "خواکین رفت؛ سسما می آید، رفت و آمد اسپانیایی ها در اهواز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خواکین رفت؛ سسما می آید، رفت و آمد اسپانیایی ها در اهواز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید