فریبا: استقلال هر طور بازی کند بعضی انتقاد می نمایند، منتظریم بعد از چند سال قهرمان لیگ شویم

به گزارش وبلاگ دلگرمی، پیشکسوت استقلال گفت: رقابت بین مدعیان قهرمانی فشرده است ولی همه ما استقلالی ها منتظر هستیم تا این تیم بعد از چند سال قهرمان گردد.

فریبا: استقلال هر طور بازی کند بعضی انتقاد می نمایند، منتظریم بعد از چند سال قهرمان لیگ شویم

بهتاش فریبا در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ دلگرمی، در ارتباط با تساوی یک - یک استقلال برابر آلومینیوم اراک گفت: این بازی از لحاظ خلق موقعیت به وسیله دو تیم چیز خاصی نداشت و بیشتر لحظات بازی به جنگ میانه میدان و پرش شدید هر دو تیم گذشت. استقلال می توانست 3 امتیاز مهم در اراک بگیرد اما در ثانیه های آخر برد را با مساوی عوض کرد.

وی در مورد برخی انتقادها از سبک بازی استقلال و تمرکز این تیم برای استفاده از ارسال های بلند و ضربات ایستگاهی مطرح کرد: تیم ها به خوبی استقلال را بررسی و سعی می نمایند کناره های این تیم را ببندند. به عنوان مثال در این ملاقات جعفر سلمانی که نمایش خوبی در این فصل داشته، مثل همواره نبود و یامگا هم کار خاصی انجام نداد. وقتی کناره ها بسته می گردد یک تیم مجبور است یا از عمق حمله کند، یا شوت بزند یا از ضربات ایستگاهی و ارسال های بلند استفاده کند.

فریبا یادآور شد: برخی ها استقلال هر طور که بازی کند انتقاد می نمایند. اگر استقلال زیبا بازی کند و نتیجه نگیرد، می گویند چرا نتیجه نگرفت و زیبا بازی کردن چندان مهم نیست. عکس این قضیه هم وجود دارد ولی استقلال فعلاً صدرنشین است و تا اینجا هم عملکرد خوبی از لحاظ امتیازگیری داشته است.

پیشکسوت استقلال در پاسخ به این پرسش که آیا این تیم در فصل جاری قهرمان خواهد شد؟ گفت: رقابت بین مدعیان قهرمانی فشرده است و چیزی از حالا قابل پیش بینی نیست ولی همه ما استقلالی ها منتظر هستیم تا این تیم بعد از چند سال قهرمان گردد. امیدوارم این اتفاق رخ دهد.

فریبا با اشاره به ملاقات بعدی استقلال برابر مس رفسنجان اعلام کرد: بدون شک این یکی از سخت ترین بازی های استقلال است. مس تیم منسجمی است و کادر فنی این تیم نیز حریفان را به خوبی بررسی می نماید. استقلال بازی سختی در پیش دارد و امیدواریم در خانه 3 امتیاز را بگیرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فریبا: استقلال هر طور بازی کند بعضی انتقاد می نمایند، منتظریم بعد از چند سال قهرمان لیگ شویم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فریبا: استقلال هر طور بازی کند بعضی انتقاد می نمایند، منتظریم بعد از چند سال قهرمان لیگ شویم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید