مجیدی: داور پنالتی استقلال را نگرفت

به گزارش وبلاگ دلگرمی، سرمربی تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه از تقابل با پرسپولیس ترس نداشته و تیمش تا آخرین هفته برای قهرمانی می جنگد، گفت: داور یک پنالتی صد درصد برای ما نگرفت.

مجیدی: داور پنالتی استقلال را نگرفت

به گزارش مهر، فرهاد مجیدی بعد از تساوی استقلال مقابل پرسپولیس گفت: در مورد بازی باید بگویم بسیار بازی خوبی بود. همانطور که پیش بینی می کردم بازی خیلی خوبی شد و طرفداران لذت بردند. موقعیت های زیادی در نیمه نخست داشتیم که استفاده نکردیم. پرسپولیس در تنها موقعیتش به گل رسید. بازی بسیار خوبی بود و شادمان شدم طرفداران در ورزشگاه بودند. برنده بازی امروز طرفداران دو تیم بودند.

سرمربی استقلال ادامه داد: باید در نیمه نخست کار را تمام می کردیم. درباره داوری صحبت نمی کنم. صحنه ای که روی کوین یامگا رخ داد صد درصد پنالتی بود. می توانستیم نیمه اول نتیجه را داشته باشیم ولی بازی برعکس شد. پیش بینی می شد هم ما و هم پرسپولیس برای برد به زمین بیایند. در کل بازی هیجان انگیزی بود.

مجیدی درباره حواشی پیش آمده و اعتراض مربیان توضیح داد: پیش می آید. مربی تحت فشار است. در کل در فرایند بازی تاثیرگذار نبود.

سرمربی استقلال در پاسخ به سئوال خبرنگار مهر مبنی بر اینکه آیا از کسب یک امتیاز راضی است؟ گفت: اگر تیم من امروز هم می برد می گفتم باید تا آخرین هفته برای قهرمانی بجنگد. چیزی تمام نشده است. باید با تمام توان در هفته های آینده بازی کنیم.

مجیدی درباره تعویض هایش در دربی که باعث گلزنی استقلال شد، یادآور شد: نمی خواستیم نتیجه را واگذار کنیم. پرسپولیس در لاک دفاعی بود. سعی کردیم از آرمان، ژستد استفاده کنیم. کوین و آمانوف را به کنار بردیم و تغییر سیستم جواب داد و گل زدیم.

سرمربی استقلال درباره اینکه تیمش دیر به آب و آتش زد و مهاجمانش را دیر به زمین آورد و ترس از باخت داشت، تاکید نمود: ارسلان مطهری، کوین یامگا، حسین زاده سه مهاجم را همزمان در زمین داشتم. چه ترسی؟ بازیکنانی که شرایط بهتری داشتند را انتخاب کردم.

مجیدی در مورد ادعای رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس مبنی بر اینکه داور دربی ارتباطاتی با او داشته است، گفت: این سئوال را از خودشان بپرسید.

وی در رابطه با اینکه تیمش از موقعیت ها به خوبی استفاده نمی کند، یادآور شد: با حرف شما موافقم. شاید این ایراد به من بر می گردد که رفع نکرده ام. روی این قضیه کار می کنیم که از موقعیت هایمان استفاده کنیم.

سرمربی استقلال درباره اینکه تیمش دیر سیستم را عوض کرد، اعلام کرد: برای دومین بار بود که از یک تیم عقب می افتادیم و جبران می کردیم. این یک نکته مثبت در تیم من است. ما در نیمه اول سرتر از پرسپولیس بودیم و بر خلاف جریان بازی گل خوردیم. تیم ما از هفت گل قبلی که دریافت کردیم، چهار گل را روی ضربات ایستگاهی خوردیم و سه گل در جریان بازی خوردیم. این آمار فوق العاده است. از بازیکنانم تشکر می کنم. فکر کنید 23 هفته بازی کنید و فقط سه گل در جریان بازی بخورید.

فرهاد مجیدی درباره سال نو گفت: تنها پیامی که برای مردم خوب ایران دارم، سلامتی همه است؛ بقیه چیزها درست می گردد.

منبع: فرارو

به "مجیدی: داور پنالتی استقلال را نگرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجیدی: داور پنالتی استقلال را نگرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید