فینال تمام ایرانی در مسابقات بین المللی تنیس جوانان، ماندگار فرزامی به فینال دختران رسید

به گزارش وبلاگ دلگرمی، 3 نماینده از ایران جواز حضور در ملاقات پایانی رقابت های بین المللی تنیس جوانان در جزیره کیش را بدست آوردند.

فینال تمام ایرانی در مسابقات بین المللی تنیس جوانان، ماندگار فرزامی به فینال دختران رسید

به گزارش وبلاگ دلگرمی و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تنیس، در ادامه رقابت های بین المللی تنیس جوانان در کیش، تنیسورهای ایران پیروز به فزونی مقابل حریفان خود و حضور در ملاقات سرانجامی شدند.

در ملاقات های مرحله نیمه نهایی بخش انفرادی پسران ، علی یزدانی با نتیجه 2 بر یک تنیسور ترک را شکست داد و به عنوان اولین تنیسور به فینال رسید و کسری رحمانی با همین نتیجه مقابل کاظمی به پیروزی دست یافت تا در فینال به مصاف دیگر نماینده کشورمان برود.

در بخش دختران نیز، فاطمه سادات زنجانی با نتیجه 2 بر یک مغلوب نماینده روسیه شد و ماندگار فرزامی با نتیجه 2 بر صفر رومینا زینالی را مغلوب کرد تا نماینده ایران در فینال با تنیسور روسیه مسابقه دهد.

در ادامه تنیسورهای حاضر در ملاقات نهایی بخش دو نفره به مصاف یکدیگر رفتند و در نهایت تیم امریکا با نتیجه 2 بر صفر زوج یونس طلاور و نماینده رومانی را شکست دادند و به عنوان تیم قهرمان معرفی شدند و نماینده ایران و رومانی نائب قهرمان شدند .

در بخش دختران نیز تیم های پرنیا رکن آبادی و فاطمه سادات زنجانی از ایران با شکت مقابل حریف ترک خود نائب قهرمان شدند و تیم ترکیه عنوان قهرمانی را بدست آورد.

رقابت های بین المللی تنیس جوانان فردا با انجام ملاقاتهای مرحله نهایی بخش انفرادی دختران و پسران به سرانجام می رسد.

مسابقات بین المللی تنیس جوانان از 4 بهمن ماه 11 بهمن ماه در مجموعه المپیک کیش برگزار می گردد.

یاد آور می گردد: سرداوری این دوره از رقابت ها بر عهده مسیح صلاح داور نشان سفید کشورمان است و فرشید زیدی به عنوان مدیر مسابقات حضور دارد .

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فینال تمام ایرانی در مسابقات بین المللی تنیس جوانان، ماندگار فرزامی به فینال دختران رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فینال تمام ایرانی در مسابقات بین المللی تنیس جوانان، ماندگار فرزامی به فینال دختران رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید