جهت آزادراهی بین کرج و تهران پرترافیک ترین جاده کشور شد

به گزارش وبلاگ دلگرمی، مدیر مرکز مدیریت راه ها با اشاره به بارش برف در جاده های چندین استان از جمله اردبیل، زنجان، کردستان و قزوین و بارش باران در جاده های ایلام، کرمانشاه و گیلان از راننده ها خواست حتما تجهیزات زمستانی و زنجیر چرخ به همراه داشته باشند.

جهت آزادراهی بین کرج و تهران پرترافیک ترین جاده کشور شد

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ دلگرمی، در تشریح آخرین شرایط ترافیکی جاده ها، گفت: بر اساس اطلاعات کسب شده از دوربین های نظارت تصویری و بیش از 2250 دستگاه سامانه ترددشمار برخط، در حال حاضر اغلب جاده های کشور باز است و تردد در آن ها به روال عادی جریان دارد.

* جهت آزادراهی بین کرج و تهران پرترافیک ترین جاده کشور

مدیر مرکز مدیریت راه ها بیان نمود: بیشترین تردد در شبانه روز گذشته در آزادراه کرج-تهران ثبت شد و پس از آن آزادراه تهران-کرج و آزادراه کرج-قزوین پرترددترین جاده کشور بود.

* کمترین ترافیک جاده ها بین ساعات 3 تا 4 صبح

وی گفت: کل تردد ثبت شده در شبانه روز گذشته در جاده ها بر اساس رصد آخرین اطلاعات دریافتی از 2277 دستگاه ترددشمار جاده ای نسبت به روز قبل 0.4 درصد کاهش دارد در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 21.3 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 17 تا 18 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.

* انسداد جاده گناوه-بوشهر و خرم آباد-پل دختر/9 جاده به دلیل کاهش ایمنی مسدود است

آشوری گفت: در حال حاضر محور گناوه-بوشهر در جهت رفت و برگشت مسدود است و تردد از جهت جایگزین بزرگراه گناوه - برازجان- بوشهر انجام می گردد.

مدیر مرکز مدیریت راه ها اضافه نمود: محور گنج نامه-تویسرکان در استان همدان نیز در حال حاضر مسدود است و تردد از محور جایگزین همدان-جوکار-تویسرکان و همدان-اسدآباد-تویسرکان انجام می گردد.

وی یادآور شد: در حال حاضر همچنین جاده رامیان-اولنگ-شاهرود، محور فرعی سی سخت-پادنا در استان کهگیلویه و بویراحمد، جاده قزوین - همدان در کیلومتر 110، محور وازک-بلده در مازندران، جاده شهداد - نهبندان، محور خرم آباد - پلدختر و جاده شمشک-دیزین، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

* تردد روان در هراز و کندوان

آشوری توضیح داد: دوربین های نظارت تصویری در حال حاضر تردد روان در محور های کندوان، هراز و فیروزکوه، آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین-رشت در جهت رفت و برگشت نشان می دهد.

* ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین - کرج

مدیر مرکز مدیریت راه ها از بروز ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین - کرج حدفاصل استاندارد تا پل فردیس اطلاع داد.

* برف و باران در جاده های 10 استان

وی اظهار کرد: در حال حاضر بارش برف و باران در بعضی از محور های استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، زنجان، کردستان، همدان و قزوین گزارش شده است.

آشوری همچنین از بارش باران در بعضی از محور های استان های ایلام، کرمانشاه و گیلان اطلاع داد.

مدیر مرکز مدیریت راه ها از راننده ها خواست حتما تجهیزات زمستانی و زنجیر چرخ به همراه داشته باشند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "جهت آزادراهی بین کرج و تهران پرترافیک ترین جاده کشور شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جهت آزادراهی بین کرج و تهران پرترافیک ترین جاده کشور شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید