مس پروژه پرسپولیس را پیاده کرد، فخیم بهترین بازیکن لیگ فوتسال بود

به گزارش وبلاگ دلگرمی، حسین شمس در تبادل نظر با خبرنگاران، با اشاره به سرانجام مسابقات لیگ برتر فوتسال گفت: اگر قهرمانی یک یا دو بار رخ بدهد می توان گفت اتفاقی بوه است ولی تیم مس چهار بار متوالی قهرمان شد و این نشان می دهد چه مدیریت قوی پشت این تیم است. مس حداقل تغییرات را در بازیکنان و کادر فنی و مدیریتی داشت و پروژه پرسپولیس در فوتبال را پیاده کرد.

مس پروژه پرسپولیس را پیاده کرد، فخیم بهترین بازیکن لیگ فوتسال بود

سرمربی پیشین تیم ملی فوتسال تاکید نمود: نقش محمدرضا کافی مدیرعامل مس در این قهرمانی خیلی پررنگ است. همینطور علی افضل سرمربی مس که لایق سرمربیگری در تیم ملی است! فرهاد فخیم کاپیتان مس درون زمین عالی بود و به نظرم بهترین بازیکن لیگ بود. حیف که این بازیکن در تیم ملی نیست!

شمس درباره دلیل ناکامی گیتی پسند برای رسیدن به عنوان قهرمانی یادآور شد: هر شش تیم حاضر در مرحله پلی آف شایسته بودند. گیتی پسند یکی دو نتیجه غیر قابل باور گرفت از جمله باخت به فرش آرا و مس. این نتایج گیتی را از قهرمانی دور کرد. در مجموع گیتی پسند سال موفقیت آمیزی داشت و نایب قهرمانی هم عنوان کمی نیست. باید به تیم سن ایچ هم اشاره کنیم که بسیار تیم ارزشمندی نشان داد.

سرمربی پیشین تیم ملی فوتسال در خاتمه درباره اینکه لیگ سال جاری به گفته محمد ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی بازیکن جوانی به تیم ملی معرفی ننموده است، گفت: به نظر من این لیگ استعدادهای زیادی داشت که تیم ملی می تواند از این چشمه بازیکنان استفاده و ماهی های بزرگی را صید کند!

به گزارش وبلاگ دلگرمی، انتقاد به کادر فنی تیم ملی فوتسال نسبت به عدم جوانگرایی این تیم در حالی صورت می گیرد که ناظم الشریعه روز گذشته در تبادل نظر با سایت فدراسیون فوتبال در این خصوص توضیحاتی ارائه نموده بود: درباره دعوت بازیکنان جوان به تیم ملی برداشت نادرستی از سوی بعضی رسانه ها اجرا شده است. بازیکنان جوانی که در لیگ حضور دارند از یکسال گذشته به اردوهای تیم ملی دعوت شدند و همگی زیر نظر کادرفنی بودند. بسیاری از بازیکنانی که بابت دعوت نشدن به تیم ملی از آنها نامبرده شده است، اتفاقا در اردوی تیم ملی حاضر شدند. منظور من این بود که بازیکنان جوان حاضر در لیگ را به تیم ملی دعوت کردیم و دیگر بازیکنی که دیده نشده باشد باقی نمانده است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "مس پروژه پرسپولیس را پیاده کرد، فخیم بهترین بازیکن لیگ فوتسال بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مس پروژه پرسپولیس را پیاده کرد، فخیم بهترین بازیکن لیگ فوتسال بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید