هزینه اجاره اتومبیل در اروپا ، مزایا و معایب اجاره اتومبیل

به گزارش وبلاگ دلگرمی، اجاره اتومبیل در اروپا به علت گزینه های بیمه بیزانس و سایر هزینه های اضافی، گران تر و پیچیده تر از ایالات متحده است. اما انتخاب های آگاهانه می تواند به شما در جلوگیری از هرج و مرج و صرفه جویی در هزینه یاری کند. همه اینها ارزشمند است ، هنگامی که شما آزاد و آسان در پشت یک ماشین اروپایی هستید.در سراسر اروپا نرخ پایه اجاره از شرکتی به شرکت دیگر، از ماهی به ماه دیگر و کشوری به کشور دیگر تغییر می نماید (اجاره ها در آلمان گرانتر از میانگین هستند؛ اجاره در ایتالیا گران تر است). مقرون به صرفه ترین شرکت برای اجاره در یک کشور ممکن است در آینده گران تر گردد. شما باید برای خرید بعضی مقایسه ها را انجام دهید تا دریابید کدام یک برای سفر مناسب است.نرخ های پایه ای که شما می بینید تقریبا همواره شامل مسافت نامحدود پیموده شده ، مالیات بر ارزش افزوده و بیمه مسئولیتی شخص ثالث قانونی است. هنگام مقایسه گزینه های خود، حتما هزینه های اضافی (یکی دیگر از راننده، یک صندلی کودک، دنده اتوماتیک) را مشخص کنید، به ویژه که ممکن است اجاره اتومبیل در اروپا و بعلاوه هزینه اجاره اتومبیل در اروپا و در شرکت ها و کشورها متفاوت باشد.

هزینه اجاره اتومبیل در اروپا ، مزایا و معایب اجاره اتومبیل

در اینجا چیزی است که باید پیروی کنید:

مالیات: مالیات بر ارزش افزوده (مالیات بر ارزش افزوده)، به طور واضح در هر کشور، به طور کلی به میزان 18-25 درصد اجرا می گردد . گرچه معمولا در هر قیمت اجاره که شما آن را قید نموده اید، آن را به صورت دوگانه آنالیز کنید. دیگر هزینه های غیرقابل جبران، مانند مالیات جاده ای یا مالیات بر اقتصاد، در کشور هم فرق دارد (مالیات جاده معمولا کمتر از 5 دلار در روز است؛ انتظار می رود حدود 5 تا 10 دلار در روز برای هزینه های زیست محیطی، بیشتر مورد استفاده برای دنده اتوماتیک ماشین ها) است ؛ اگر روشن نیست که آیا این مالیات ها در یک قیمت گنجانده شده است یا خیر، بپرسید.

بیمه: بزرگترین پتانسیل بالقوه اضافی هنگام اجاره یک خودرو بیمه است، حتی اگر ظاهرا قیمت اجاره شامل بیمه باشد. کارت اعتباری شما ممکن است بیمه اضافی را که لازم دارید پوشش دهد، اما این را قبول نمی نماید. اگر با بیمه ارائه شده به وسیله شرکت اجاره بروید، مبلغ حدود 30 درصدی یا حدود 10 تا 30 دلار در روز برای مصارف خسارت پرداخت می کنید.حفاظت از سرقت: این هزینه حدود 20 دلار در روز در ایتالیا مورد احتیاج است؛ بیشتر شرکت ها این را در نرخ تبلیغاتی خود برای ایتالیا دارند.

راننده اضافی: انتظار می رود برای هزینه اجاره اتومبیل در اروپا برای حدود 5 تا 25 دلار در روز برای اضافه کردن راننده دیگر وجه لازم باشد. اگر شما واقعا قصد دارید وظایف رانندگی را به اشتراک بگذارید این ارزشمند است؛ اگر اجازه دهید یک راننده بدون گواهی نامه رانندگی کند و اگر حادثه ای رخ دهد، بیمه شما آن را پوشش نخواهد داد.صندلی های ایمنی کودک: هر کشور دارای الزامات قانونی مختلف برای صندلی های ایمنی کودک است و آنها همواره با آخرین قوانین ایالات متحده مطابقت ندارد. هنگام رزرو بپرسید و انتظار می رود که اگر شما صندلی کودک را از خانه بیرون نبرید باید حدود 15-70 دلار در روز بپردازید.

سایر افزودنیها: شما برای یک ماشین با دنده اتوماتیک (حدود 50 درصد بیشتر از همان خودرو با دنده دستی)، GPS (شامل 10 تا 30 دلار در هر روز، گرچه اغلب در مدل های بالا گران قیمت تر است)، لاستیک های زمستانی (برخی از کشورها در شرایط برفی مورد احتیاج است، اغلب در نرخ اجاره پایه قید می گردد) و قفسه های اسکی باید بپردازید. برخی از شرکت ها مانند Avis و Hertz در برخی از اتومبیل ها از Wi-Fi استفاده نموده اند که(تقریبا 10 دلار در روز) هزینه دارد. یاری های اضطراری در کنار جاده ها اغلب در هزینه اجاره شما وجود دارد، اما مطمئن شوید که این را کاملا متوجه شوید، به ویژه اگر شما راحت میتوانید یک تایر را تعویض کنید.

انتخاب فرودگاه: در برخی از کشورها، شما می توانید با پرداخت هزینه ای بیشتر به یک ماشین در فرودگاه یا ایستگاه قطار تا مرکز شهر (10 تا 25 درصد اضافی و یا با هزینه 40 تا 80 دلار) پرداخت کنید.

هزینه های بین المللی برداشت: برای هزینه اجاره اتومبیل در اروپا گفته شده که به طور کلی 100-300 دلار اضافی برای چپ کردن ماشین در کشورهای مختلف هزینه می گردد. شما استثنائاتی که، برخی ها خوشبختانه (رایگان) و برخی ظالمانه (بالای 1000 دلار) پیدا خواهید کرد. دورتر از نقطه آغاز و انتهای خود، هزینه بالاتر است.

هزینه های دیگر: شرکت های اجاره معمولا هزینه می نمایند اگر شما قصد دارید برای هزینه اجاره اتومبیل در اروپا ماشین را در مکانی مطمئن در اروپایی شرقی (خطی که به طور کلی از مرزهای قدیمی راه آهن استفاده می نماید) بهره ببرید رانندگی در زمستان می تواند هزینه های اضافی فراتر از لاستیک های مورد احتیاج در برف را تامین کند. مؤسسات می توانند بر روی مبالغ اضافی مانند هزینه قرارداد یا هزینه کارت اعتباری که در قرارداد شما وجود ندارد، را رفع نمایند. شما ممکن است قادر به اجتناب از این باشید، اما شما می توانید حداقل مطمئن شوید که آنها به عنوان یک مورد عجیب نیست: قبل از رزرو با نمایندگان در صورتیکه سوالی دارید به صورت تلفنی صحبت کنید و جزییات قرارداد چاپ شده را بخوانید البته، برخی از هزینه ها به راحتی اجتناب می گردد: ماشین خود را در زمان مقرر بازگردانید تا حتی هزینه کمی هم صرف نکنید (فرض نکنید که در یک دوره مورد بخشش قرار می گیرید)، قبل از اینکه از پرداخت هزینه اجتناب کنید، قبل از بازگشت، از ماشین خود حسابی بهره ببرید و هزینه تمیز کردن را کنار بگذارید.

سایر هزینه های رانندگی

هنگامی که بودجه بندی برای سفر خود، به یاد داشته باشید که اجاره ماشین شامل هزینه های قابل توجهی فراتر از آنچه که شما به سازمان اجاره برای ماشین خود پرداخت می کنید است.

سوخت: پرداخت حدود 140 دلار در هفته شما را حدودا تا 700 مایل می رساند؛ از بیشتر آژانس های اجاره ماشین های هیبریدی یا دیزلی که با راندمان بهتر سوخت ارائه می دهند - بپرسید. از پرداخت بابت گاز در ابتدا و یا در انتها سفر خود اجتناب کنید.

عوارض: شما هزینه هایی را برای رانندگی (حدود 12 سنت در هر مایل) برای بزرگراه ها در برخی از کشورها وارد می کنید، می پردازید. برخی از کشورها، اغلب در اروپای مرکزی، رانندگان را مجبور به خرید یک برچسب (وینت) برای پنجره خود می نمایند. و در چند کشور، آزادراه ها واقعا رایگان هستند (مثل سیستم اتوبان آلمان).

پارکینگ: برآورد 35 دلار در روز در شهرهای بزرگ (بیشتر از 40 تا 55 دلار در روز در لندن و پاریس - در آنجا پارک نکنید)، در غیر این صورت معمولا رایگان یا حداقل مقرون به صرفه است.

منبع: همگردی

به "هزینه اجاره اتومبیل در اروپا ، مزایا و معایب اجاره اتومبیل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هزینه اجاره اتومبیل در اروپا ، مزایا و معایب اجاره اتومبیل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید