چگونه چمدان سفر خود را حرفه ای ببندید

به گزارش وبلاگ دلگرمی، جمع کردن وسایل سفر، به گونه ای که چمدان بیش از حد سنگین نشود و در عین حال شامل وسایل ضروری باشد چالش پیش روی هر سفر است که با دانستن چندین نکته به آسانی می توان این مشکل را مدیریت نمود.

چگونه چمدان سفر خود را حرفه ای ببندید

بسکمک از مردم در جمع آوری لوازم سفر مهارت کسب نموده اند و استعدادی ذاتی در این باب ندارند. من هم قطعا با ژن چمدان بستن کارآمد متولد نشده ام و از این رو در طول سالیان فوت و فن لازم در این زمینه را فرا گرفته ام.

همراه بردن تمام آنچه که بدان احتیاجمندید بدون بردن همه چیز، چالشی اساسی است. در زیر نکاتی را برای چمدان بستن حرفه ای گرد آورده ایم.

چمدانی باکیفیت بهره ببرید

در زمانی که در کالج درس می خواندم چمدانی مقرون به صرفه قیمت را در فرودگاه به اشتباه خریداری کردم که حدودا سه روز بعد زیپ آن از بین رفت. در اهمیت چمدانی با کیفیت به هیچ رو اغراق نمی کنم. چمدانی مناسب تمامی متعلقات شما را در بر می گیرد، نظم تان را افزایش می دهد و به راحتی در فرودگاه جا به جا می گردد.

برای سفرهای کوتاه مدت از چمدان Eagle Creek Adventure Pop Top و برای سفرهای بلند مدت از Travelpro Crew II 2I Spinner استفاده می کنم.

قفسه لباس خود را نظم دهید

البته ایده همراه داشتن همه چیزهایی که بدان ها احتیاج دارید از لحاظ تئوری مطلوب به نظر می آید. اما هنگامی که نمی توانید همه چیز را در ساک خود جای دهید، یا ساک برای قرار گرفتن در قفسه بالای سرتان وزن بسیار زیادی دارد آرزو خواهید کرد که ایکاش منطقی تر وسایلم را انتخاب می کردم.

لباس های مناسب را از قفسه لباس منظم برگزینید و در نظر داشته باشید هر کدام را بیش از یک بار استفاده خواهید کرد، در غیر این صورت از آن صرف نظر کنید.

حداکثر سه جفت کفش

اهمیتی ندارد که راهی سفری کاری یا تفریحی می شوم، در همه حال قانونی سفت و سخت را رعایت می کنم: با احتساب کفشی که به پا دارم، هیچ گاه بیش از سه جفت کفش با خود همراه نمی برم.

در حقیقت، در بیشتر سفرهای کاری ام دو جفت کفش به همراه دارم.

لوازم بهداشتی خود را کاهش دهید

بیشتر لوازم دستشویی خود را می توانید در سایزی کوچک تر با خود ببرید. شخصا از بطری های 3 انسی چند بار مصرف برای مایعات استفاده می کنم و کوچکترین حجم ها را در ظروف کوچک مخصوص لنز قرار می دهم.

از کیسه های کوچک و کیسه های فشرده ساز البسه بهره ببرید

کیسه های فشرده ساز به دو علت پر استفاده هستند: آن ها حجم زیادی از لباس را به حجمی قابل مدیریت متراکم می نمایند و وسایل شما را منظم نگه می دارند.

علاوه بر آن از چندین کیسه کوچک برای نگه داری اشیا الکترونیکی، کابل ها و ملزومات اداری بهره می گیرم.

وسایل چند-منظوره را انتخاب کنید

یکی از مهم ترین موارد در میان لوازم سفر پشمینه ام است. وزن سبکی دارد و حجم اندکی را اشغال می نماید اما در نقش های مختلفی در سفر کمک ام می نماید: شال، پتو، بالش، سینه بند و روپوش لباس شنا.

مسافران زیرک چمدانی پر از اشیا چند-منظوره دارند. مرطوب نماینده و ضدآفتاب و لباسی دو رو جزو اشیایی هستند که دائما در سفر به همراه دارم.

منبع: کجارو / roadwarriorette.boardingarea.com

به "چگونه چمدان سفر خود را حرفه ای ببندید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چگونه چمدان سفر خود را حرفه ای ببندید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید