کرمانشاه زرد شد

به گزارش وبلاگ دلگرمی، خبرنگاران/کرمانشاه فرماندار کرمانشاه شرایط این شهرستان به لحاظ شیوع کرونا را زرد بیان کرد.

کرمانشاه زرد شد

فضل الله رنجبر، امروز(پنجم دی)در حاشیه حضور در بیمارستان فارابی کرمانشاه برای قدردانی از مجاهدت پرستاران و کادر سلامت، در گفت وگو با وبلاگ دلگرمی، با اشاره به زرد بودن شرایط کرونایی شهرستان کرمانشاه، گفت: بهبود شرایط کرونایی شهرستان کرمانشاه مرهون همکاری مردم در رعایت پروتکل های بهداشتی و خدمات پرستاران و کادر سلامت است.

فرماندار کرمانشاه با بیان اینکه روز گذشته(چهارم دی) در شهرستان یک فوتی قطعی کرونایی داشتیم، افزود: اگرچه هم اکنون بر اساس اعلام اجرا شده شهرستان کرمانشاه از حیث شیوع کرونا در شرایط زرد است، اما با توجه به ورود به فصل زمستان این شرایط می تواند ناپایدار باشد.

رنجبر تاکید نمود: از خانواده ها انتظار داریم کماکان رعایت فاصله گذاری و شیوه نامه های بهداشتی را برای یاری به قطع زنجیره انتقال بیماری کرونا داشته باشند.

فرماندار کرمانشاه با یادآوری اینکه تجمع ها و دورهمی ها از کانون های اصلی شیوع بیماری کرونا بوده و می توانند شرایط کرونایی شهرستان را دوباره به سمت نارنجی و قرمز ببرد، ابراز امیدواری کرد: با همکاری خوب مردم شرایط کرونایی شهرستان به سمت سفید برود.

فرماندار کرمانشاه در ادامه با بیان اینکه بر اسلام اعلام ستاد کرونا در شرایط زرد کرونایی فقط مشاغل سطح چهار تعطیل خواهند بود، گفت: کارکنان ادارات ارائه دهنده خدمات ضروری و دستگاه های مرتبط با ماموریت های اساسی و مدیریت شهری با تمامی ظرفیت خود در محل کار حاضر خواهند شد. در سایر ادارات هم خدمات با حضور دو سوم کارکنان ارائه خواهد شد.

رنجبر در خاتمه گفت: تا به امروز در حوزه شهرستان کرمانشاه 708 مورد فوتی قطعی کرونایی داشته ایم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "کرمانشاه زرد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرمانشاه زرد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید