گاف های دورهمی مدیری چگونه سوژه شد؟

به گزارش وبلاگ دلگرمی، چند هفته ای است که پخش سری تازه دورهمی با اجرا و کارگردانی مهران مدیری روی آنتن شبکه نسیم رفته است.

گاف های دورهمی مدیری چگونه سوژه شد؟

به گزارش مهر، در همین قسمت های ابتدایی سوتی های در بعضی از سوالات بود که با واکنش های مختلفی در شبکه های اجتماعی رو به رو شد. سوتی هایی که باعث شد بعضی به جای طراحی سوال و برنامه ساز خود مدیری را نشانه بروند که چطور سوال را می خواند و روی جواب غلط صحه می گذارد درحالیکه با توجه به پیشینه او چه در کارنامه کاری اش و چه در ادعاهایش حداقل انتظار بود که چنین گافی هیچ وقت به آنتن تلویزیون نمی رسید. به ویژه که برنامه به شکل تولیدی ضبط می گردد و حتی یک نفر در برنامه این اشتباهات فاحش را گوشزد نکرده است.

از جمله این سوالات گاف دار که در شبکه های اجتماعی هم وایرال شد مربوط به یکی از فیلم های هیچکاک بود که گزینه صحیح اصلاً در میان پاسخ ها وجود نداشت.

در یکی از قسمت ها این سوال پرسیده می گردد که فیلمی از آلفرد هیچکاک با داستانی در خصوص کارآگاهی که دچار بیماری خاص است و گزینه های پاسخ آن فیلم های روانی و پرندگان است، در حالی که پاسخ اصلی فیلم سرگیجه است! اما در حالی که شرکت کننده جواب غلط می دهد مدیری هم در این باره توضیحی نمی دهد و بعداً در شبکه های اجتماعی این گاف سوال معین می گردد.

این نوع سوالات اشتباه چند باری در قسمت های مختلف برنامه پیش می آید و واکنش هایی را هم در بر داشته است.

بعضی با تکرار چند سوال اشتباه در قسمت های اولیه دورهمی تازه، به واکنش های او نسبت به هول شدن ها، ندانستن ها و جهل مردم در برابر سوالات وی در آیتم مجموعه های قبلی دورهمی ارجاع دادند که با نوعی نگاه از بالا به پایین هم همراه بوده است یا یادآوری می کردند که او که این چنین مردم را با به علت ندانستن شأن مورد حیرت قرار داده است چطور خود در بدیهیات مرتکب چنین گاف هایی شده است.

منبع: فرارو

به "گاف های دورهمی مدیری چگونه سوژه شد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گاف های دورهمی مدیری چگونه سوژه شد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید