1100 نفر از مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد بازدید کردند

به گزارش وبلاگ دلگرمی، مدیر مجموعه فرهنگی تاریخی سعد آباد گفت: در چند روز گذشته، موزه فرهنگی تاریخی سعدآباد حدوداً 1100 نفر بازدیدکننده داشته است.

1100 نفر از مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد بازدید کردند

کیا پارسا مدیر مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد در گفت وگو با خبرنگار ، اظهار کرد: از زمان بازگشایی موزه ها تا به امروز استقبال مردم هنوز چندان جدی و چشمگیر نیست.

مدیر مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد در ادامه گفت: طی این چند روز موزه فرهنگی تاریخی سعدآباد به طور متوسط 1100 نفر بازدید کننده داشته است. روز های عادی 100 تا 150 نفر و روز های تعطیل تقریباً 400 نفر بازدید کننده داشتیم.

پارسا عنوان کرد: شرایط مناسبی را برای حضور بازدیدکنندگان فراهم کرده ایم؛ یک پروتکل بهداشتی از جانب وزارت میراث فرهنگی مبنی بر اینکه هیچ بازدیدکننده ای بدون ماسک حق ورود به موزه را ندارد، دریافت کرده ایم. همچنین بازدید گروهی ممنوع شده است و نهایتاً تا 5 نفر با رعایت فاصله گذاری اجتماعی به صورت گروهی می توانند از موزه بازدید کنند.

موزه ها مطابق پروتکل بهداشتی پذیرای مردم هستند

او افزود: در حال حاضر کسی به دنبال جنگ با کرونا نرفته است؛ بلکه به دنبال سازگاری با این ویروس هستیم. اگر بخواهیم تمام فعالیت های اجتماعی و فرهنگی را تعطیل کنیم، نیازمند یک بحث و برنامه تخصصی است، ولی غالباً مکان هایی مانند استخر ها و موزه ها اگر با فرهنگ سازی درست فعالیتشان پیش برود، بازگشایی آنها مسئله ای به وجود نمی آورد.

مدیر مجموعه فرهنگی تاریخی سعد آباد اعلام کرد: به نظر من وظیفه ما این است که پروتکل های بهداشتی را رعایت کرده و با فرهنگ سازی درست بتوانیم این شرایط سخت را پشت سر بگذاریم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "1100 نفر از مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد بازدید کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "1100 نفر از مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد بازدید کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید