22 آبان، آخرین مهلت معرفی نیازهای فناورانه به شرکت بیمه سامان

به گزارش وبلاگ دلگرمی، رویداد معرفی نیازهای فناورانه (Reverse Pitch) شرکت بیمه سامان،30 مهرماه 99 به صورت آنلاین برگزار و با استقبال گسترده مخاطبان روبرو شد.

22 آبان، آخرین مهلت معرفی نیازهای فناورانه به شرکت بیمه سامان

به گزارش خبرگزاری وبلاگ دلگرمی به نقل از روابط عمومی شرکت بیمه سامان، Reverse Pitch یا ارائه وارونه یک رویداد مبتنی بر تقاضای نوآوری و فناوری است که در ان بر خلاف رویدادهای مبتنی بر عرضه، سرمایه گذاران و شرکت های عظیم چالش ها و نیازهای فناورانه و حوزه های مورد علاقه خود برای سرمایه گذاری را معرفی می نمایند.

هدف بیمه سامان از برگزاری این رویداد استفاده از توانمندی استارت آپ ها و شرکت های نوآور فعال در حوزه فناوری های اقتصادی، صنعت بیمه، نرم افزار، هوش مصنوعی، اینترنت اشیاء، امنیت اطلاعات، توسعه کسب وکار و… برای پاسخگویی به چالش های فناورانه این شرکت است.

استارت آپ ها و شرکت نمایندگان در این رویداد نوآورانه تا 22 آبان ماه فرصت دارند پیشنهادات و طرح های نوآورانه خود را به وسیله سایت شبکه نوآفرینی پلنت به آدرس plannet.ir برای برگزارنمایندگان ارسال نمایند. پس از ارزیابی پیشنهادات، تیم های منتخب تحت حمایت شبکه نوآفرینی پلنت اولین مرکز نوآوری صنعت بیمه در کشور قرار خواهند گرفت.

با توجه به لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی این رویداد به صورت آنلاین به وسیله آپارات و اینستاگرام پخش شد و بیش از 450 نفر در یک زمان آن را مشاهده کردند.

معرفی چالش های فناورانه بیمه سامان در حوزه های ارزیابی هوشمند خسارت و تشخیص تقلب و همچنین نوآوری در مدل های کسب وکار بیمه های حمل و نقل تجاری، ارائه اطلاعات در مورد روندهای حاکم بر فناوری در صنعت بیمه و نیز معرفی ظرفیت ها، منابع و زیرساخت های بیمه سامان و الزامات و محدودیت های قانونی صنعت بیمه کشور و تأثیر آنها بر توسعه این صنعت در این رویداد مورد بحث و آنالیز نهاده شد.

همچنین مدل های حمایتی و روش های همکاری بیمه سامان و شبکه نوآفرینی پلنت با تیم ها و استارت آپ های منتخب در این برنامه معرفی گردید.

این رویداد مجازی با همکاری بیمه سامان به عنوان بهره بردار اصلی و مجری رویداد، پلنت به عنوان پارتنر توسعه نوآوری صنعت بیمه و حامی استارت آپ های بیمه ای و شبکه خدمات نوآوری بومرنگ به عنوان مجرب ترین شرکت فعال در زمینه همرسانی عرضه و تقاضای نوآوری برگزار گردید.

چهار نفر مدیران شرکت بیمه سامان در حوزه بیمه های آتش سوزی، مسئولیت، درمان و اتومبیل نیز در این رویداد دیدگاه های خود را مطرح کردند و سپس به سوالات مخاطبان پاسخ داده شد.

منبع: خبرگزاری آریا

به "22 آبان، آخرین مهلت معرفی نیازهای فناورانه به شرکت بیمه سامان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "22 آبان، آخرین مهلت معرفی نیازهای فناورانه به شرکت بیمه سامان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید