90 درصد متقاضیان تهرانی نهضت مسکن تایید نشدند

به گزارش وبلاگ دلگرمی، مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران از تأیید نهایی 102هزار متقاضی نهضت ملی مسکن اطلاع داد و گفت: پیشرفت فیزیکی سایت های نهضت ملی مسکن تهران 40درصد است.

90 درصد متقاضیان تهرانی نهضت مسکن تایید نشدند

به گزارش تسنیم، خلیل محبت خواه اظهار کرد: از آغاز ثبت نام متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن در استان تهران تا به امروز از مجموع 980 هزار نفر متقاضی ثبت نامی مسکن، حدود 102 هزار نفر یعنی حدود 10 درصد کل ثبت نامی ها پس از آنالیز های کامل تأیید نهایی شده اند.

وی اضافه کرد: بر اساس برنامه ابلاغی وزارت راه و شهرسازی، سهمیه استان تهران برای ساخت مسکن 600 هزار واحد است که شامل شهر های تازه پردیس، پرند، هشتگرد، ایوانکی، ادارات کل راه و شهرسازی و بنیاد مسکن است.

وی از پیشرفت فیزیکی 40 درصدی نهضت ملی مسکن در پاکدشت، اسلامشهر، رباط کریم و قرچک اطلاع داد و گفت: تسریع در ساخت و ساز نهضت ملی مسکن استان تهران و آغاز واگذاری های تازه به کارگزاران ادامه دارد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران یادآور شد: در این راستا تحویل زمین سه سایت در مجموع و به مساحت 145 هکتار شامل عدل آباد اسلامشهر به اندازه 60 هکتار، بازارک رباط کریم به اندازه 82 هکتار و نسیم شهر در جوار شهرستان رباط کریم به اندازه 3 هکتار اجرا شده است. ضمن این که قرار است در هفته دولت عملیات اجرایی سایت های تازه آغاز گردد.

منبع: فرارو

به "90 درصد متقاضیان تهرانی نهضت مسکن تایید نشدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "90 درصد متقاضیان تهرانی نهضت مسکن تایید نشدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید