احتمال غیبت چند بازیکن تیم ملی انگلیس در بازی مقابل ایران

به گزارش وبلاگ دلگرمی، به علت واکسینه نشدن بازیکنان تیم ملی انگلیس، محتمل است چندین بازیکن در ملاقات مقابل ایران حضور نداشته باشند.

احتمال غیبت چند بازیکن تیم ملی انگلیس در بازی مقابل ایران

سرمربی تیم ملی انگلیس ممکن است برای بازی مقابل تیم ملی کشورمان در جام جهانی 2022 قطر، چند بازیکن سه شیر را از ترکیب خود حذف کند.

دیلی میل گزارش داده که تعداد معدودی از بازیکنان که در فهرست 26 نفره تیم ملی انگلیس حضور دارند، هنوز واکسینه نشده اند و اگر واکسن نزنند در بازی مقابل ایران حتما غایب خواهند بود.

طبق قوانین فعلی، بازیکنانی که واکسینه نشده باشند، باید پس از ورود به قطر به مدت 5 روز قرنطینه شوند و در این حالت بازی مقابل ایران را به احتمال زیاد از دست خواهند داد.

آن ها 6 روز پیش از بازی مقابل ایران و اولین ملاقات در جام جهانی وارد قطر می شوند و اگر این بازیکنان مجبور به قرنطینه شوند، آماده ملاقات برای ایران نخواهند بود، زیرا به سختی با تیم تمرین نموده اند.

دیل میل نوشت که موضوع امتناع واکسن روی سایر تیم های جام جهانی مانند فرانسه نیز تاثیر خواهد گذاشت. به عنوان مثال انگولو کانته یکی از چندین ستاره دنیاست که هنوز واکسینه نشده است. مشکل انگلیس، اما حادتر است، زیرا آن ها یک بازی در روز اول جام جهانی دارند.

گفته می گردد فیفا در حال لابی کردن با قطر برای کاهش قوانین واکسن کووید قبل از مسابقات است.

منبع: فرارو

به "احتمال غیبت چند بازیکن تیم ملی انگلیس در بازی مقابل ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتمال غیبت چند بازیکن تیم ملی انگلیس در بازی مقابل ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید