اسفراین قهرمان مسابقات کشتی پهلوانی کشور

به گزارش وبلاگ دلگرمی، مهدی بهمنیار در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به برگزاری مسابقات کشتی پهلوانی بزرگداشت شهدای ورزشکار در اسفراین اظهار کرد: این رقابت ها با حضور 120 ورزشکار در 18 تیم طی 3 روز در سالن شهدای کارگر شهرستان اسفراین برگزار شد.

اسفراین قهرمان مسابقات کشتی پهلوانی کشور

رئیس اداره ورزش و جوانان اسفراین از قهرمانی تیم اسفراین در این رویداد خبر داد و گفت: تیم های خراسان جنوبی و فریمان به ترتیب مقام های دوم و سوم تیمی را کسب کردند.

وی همچنین به نتایج اوزان مختلف اشاره داشت و اضافه کرد: در وزن 60 کیلوگرم حامد حسین پور از اسفراین، رضا فلاحی از فریمان و مهدی علمی از اسفراین مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

بهمنیار ادامه داد: ابراهیم ولیان از اسفراین، رضا قنبرزاده از فریمان و محمد ملکی از اسفراین مقام های اول تا سوم وزن 70 کیلوگرم را به دست آوردند.

بهمنیار به قهرمانان وزن 80 کیلوگرم نیز اشاره کرد و گفت: هادی قدیمی از اسفراین، بهمن واحد الهی از چناران، علی غلامی از خراسان جنوبی مدال های طلا تا برنز را کسب کردند.

وی با اعلام کسب مدال های اول تا سوم وزن 90 کیلوگرم ادامه داد: مصطفی اسکندری از قوچان، مجتبی کلانتریان از اسفراین و به صورت مشترک علیرضا وظیفه شناس از خراسان جنوبی و مهران حسن زاده از اسفراین بر سکوهای برتر ایستادند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اسفراین در سرانجام شرح داد: در وزن 100 کیلوگرم عرفان حسین زاده از خراسان جنوبی، احسان قلی زاده از اسفراین، رسول صحرایی از خراسان رضوی و همچنین در وزن بالاتر از 100 کیلوگرم جواد محمدپور از اسفراین، امین قلیزاده از اسفراین و یزدان حسن پور از چناران به مقام های اول تا سوم رسیدند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "اسفراین قهرمان مسابقات کشتی پهلوانی کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسفراین قهرمان مسابقات کشتی پهلوانی کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید