توقف فرایند رو به رشد ابتلا به کرونا در روسیه

به گزارش وبلاگ دلگرمی، نخست وزیر روسیه اعلام نمود که فرایند رو به رشد انتشار ویروس کرونا در پهناورترین کشور جهان متوقف شده است و آمارها نشانگر کاهش فرایند روزانه تعداد مبتلایان است.

توقف فرایند رو به رشد ابتلا به کرونا در روسیه

همراه دور زمین باشید و با تور روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

همراه دور زمین باشید و با تور روسیه ارزان از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

میخاییل میشوستین که برای مداوای بیماری کرونا از حدود 10 روز پیش در بیمارستانی در مسکو بستری شده است روز دوشنبه در نشست ستاد مقابله با کرونا در روسیه که در فرمت کنفرانس ویدئویی برگزار و از شبکه تلویزیونی روسیه 24 پخش شد، گفت: شرایط انتشار ویروس کووید-19 پیچیده است اما بر اساس محتاطانه ترین ارزیابی ها، آهنگ انتشار ویروس در روسیه کم شده است.

وی اضافه کرد: همچنین هر روز از شمار افرادی که بهبود می یابند و بیمارستان ها را ترک می کنند، اضافه کرده می شود.

نخست وزیر روسیه گفت: ما در این شرایط شاهد تاثیر اقدامات برنامه ریزی شده ای هستیم که در دو ماه اخیر در روسیه صورت گرفت.

وی ادامه داد: قرنطینه مردم نیز نقش مهمی بازی کرد و امکان داد از فرصت استفاده کرده و از رشد گسترده بیماری کرونا مانند آنچه که در برخی کشورها رخ داد، جلوگیری کنیم.

در همین حال خبرگزاری تاس امروز به نقل از یک مقام ستاد مبارزه با کرونا در روسیه گفت: برای نخستین بار از روز اول ماه می جاری، شمار افرادی که در یک شبانه روز به کرونا مبتلا شدند از 9 هزار نفر کمتر بوده است به طور مثال در 24 ساعت گذشته هشت هزار و 926 نفر کرونا گرفته اند.

شمار افراد مبتلا به کرونا در روسیه نیز در زمان حاضر 290 هزار و 678 نفر است که 70 هزار و 209 نفر آنان بهبود یافته اند.

درشبانه روز اخیر 91 نفر در روسیه بر اثر بیماری کرونا جانباخته اند تا آمار مرگ و میر بر اثر این بیماری در این کشور به 2 هزار و 722 نفر برسد.،ایرنا

آخرین اخبار مربوط به کرونا در ایران و جهان رااینجا بخوانید

منبع: ایران آنلاین

به "توقف فرایند رو به رشد ابتلا به کرونا در روسیه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توقف فرایند رو به رشد ابتلا به کرونا در روسیه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید