خلاصه بازی صنعت نفت 2 ، 0 پرسپولیس؛ گل به خودی عجیب لک

به گزارش وبلاگ دلگرمی، پرسپولیس در آخرین ملاقات هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتبال از ساعت 19:30 امروز (یکشنبه) در استادیوم تختی آبادان میهمان صنعت نفت آبادان بود که این ملاقات با پیروزی 2 بر صفر نفتی ها به خاتمه رسید. گل اول صنعت نفت روی اشتباه محرز حامد لک و شوت غبیشاوی در دقیقه 9 به ثمر رسید و در دقیقه 69 نیز گل دوم زردپوشان آبادانی را مطلق زاده وارد دروازه لک کرد.

خلاصه بازی صنعت نفت 2 ، 0 پرسپولیس؛ گل به خودی عجیب لک

با این نتیجه، اختلاف امتیاز پرسپولیس با استقلال به 6 امتیاز افزایش یافت تا منصوریان همچون دوران حضور در نفت تهران، بار دیگر سد راه سرخپوشان در لیگ گردد. در این راه البته حامد لک هم منصوریان را کمک کرد چرا که نمایشی بسیار ضعیفی داشت و روی گل اول آبادانی ها اشتباهی مهلک را مرتکب شد.

شاگردان گل محمدی با 45 امتیاز در جایگاه دوم جدول حضور دارند تا در کورس با استقلال از قافله جا بماند.

نیمه اول

دقیقه 9: اشتباه عجیب و وحشتناک حامد لک روی ارسال غبیشاوی توپ را به شکلی عجیب به دروازه پرسپولیس فرستاد تا آبادانی ها با یک گل از حریف خود پیش بیفتند. در این صحنه حامد لک در مهار توپ ساده دچار اشتباه شد و توپ از دستان او لیز خورد و وارد دروازه سرخپوشان شد.

دقیقه 16: ضربه سر وحید امیری روی ارسال علی شجاعی با اختلاف کم از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 21: حسن بیت سعید به علت خطا روی هنانوف اولین کارت زرد بازی را از زاهدی فرد گرفت.

دقیقه 24: داور به محمد خرمگاه از کادر فنی صنعت نفت و یک عضو کادر فنی پرسپولیس کارت زرد نشان داد.

دقیقه 33: ضربه ایستگاهی رامین رضاییان به شکلی خطرناک از بالای دروازه راهی اوت شد.

دقیقه 35: پاس در عمق ترابی به وحید امیری این بازیکن را در موقعیت تک به تک با گروسیان قرار داد، اما ضربه بازیکن پرسپولیس را دروازه بان نفتی ها به خوبی در اختیار گرفت.

دقیقه 45: موقعیت بسیار خطرناک پرسپولیس در دهانه دروازه را گروسیان به خوبی با یک دست دور کرد و اجازه ندهد کمال کامیابی نیا دروازه صنعت نفت را باز کند.

نیمه دوم

دقیقه 48: ارسال تند و تیز رامین رضاییان با ضربه تمیروف همراه شد که توپ از بالای دروازه راهی اوت شد.

دقیقه 50: شوت از راه دور تمیروف را گروسیان به سختی دور کرد.

دقیقه 55: ارسال دوباره رضاییان این بار با ضربه سر مهدی عبدی از روی خط شش قدم همراه شد که این توپ نیز با اختلاف از بالای دروازه گروسیان به بیرون رفت.

دقیقه 60: غبیشاوی به علت اعتراض به داور کارت زرد گرفت.

دقیقه 61: بازیکنان پرسپولیس غافلگیرانه بازی را شروع کردند و مهدی عبدی روی این صحنه با دروازه بان نفت تک به تک شد اما مهاجم سرخپوشان با بی دقتی این توپ را هم به بدن گورسیان کوبید.

دقیقه 63: ارسال تند و تیز امیری به شکلی خطرناک از جلوی دروازه نفتی ها و سر تمیروف رد شد و به بیرون رفت.

دقیقه 69: حرکت تکنیکی فاخر تهامی و پاس رو به عقب این بازیکن را محمود مطلق زاده با یک بغل پای دقیق به گل دوم نفتی های آبادان تبدیل کرد.

دقیقه 76: امید حامدی فر دیگر اخطاری بازی بود.

دقیقه 78: ضربه خطرناک حامدی فر با اختلاف کم از کنار دروازه لک به بیرون رفت.

ترکیب صنعت نفت: فرزین گروسیان، رضا یزدان دوست، میثم تهی دست، احمد شریعت زاده (83-زبیدی)، امید خالقی، محمود مطلق زاده، مهدی حنفی، محمدرضا غبیشاوی، حکیم نصاری (70- حکیم نصاری)، حسن بیت سعید و شروین بزرگ (67-فاخر تهامی).

ترکیب پرسپولیس: حامد لک، سیدجلال حسینی (86-علی نعمتی)، وحدت هنانوف، رامین رضاییان، علی شجاعی (71- محمد عمری)، کمال کامیابی نیا، محمد شریفی (46-شرزود تمیروف)، وحید امیری، مهدی ترابی، احسان پهلوان و مهدی عبدی (86-علیرضا ابراهیمی).

داور: محمد حسین زاهدی فرد

منبع: فرارو

به "خلاصه بازی صنعت نفت 2 ، 0 پرسپولیس؛ گل به خودی عجیب لک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خلاصه بازی صنعت نفت 2 ، 0 پرسپولیس؛ گل به خودی عجیب لک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید