دنبال بازیکنان استقلال و پرسپولیس نیستیم، دوپینگ رها شده است

به گزارش وبلاگ دلگرمی، رسول کربکندی در مصاحبه با خبرنگاران، درباره آخرین شرایط تیم فوتبال ذوب آهن و شکست در دیدار با فولاد خوزستان گفت: تیم ما نسبت به نیم فصل اول، بهتر بازی کرد ولی متاسفانه روی جاگیری اشتباه مدافع، گل خوردیم. فکر می کنم جلوی تیم پرمهره و قدرتمند فولاد آن هم در خانه حریف، بد بازی نکردیم. هفته به هفته بهتر می شویم.

دنبال بازیکنان استقلال و پرسپولیس نیستیم، دوپینگ رها شده است

وی افزود: یک بازی مهم و 6 امتیازی با ماشین سازی داریم و امیدواریم در این مسابقه نتیجه بگیریم. سپس در جام حذفی و لیگ باید به میدان برویم. اگر بازی با ماشین سازی را پیروز شویم، از نظر روحی و روانی به ما کمک می کند.

سخنگوی باشگاه ذوب آهن با بیان اینکه این تیم به دنبال جذب بازیکن از استقلال و پرسپولیس نیست، تاکید کرد: مجتبی حسینی سرمربی تیم ما دنبال نام ها و ستاره ها نیست و بازیکنان با انگیزه را جذب می کند. یک مدافع وسط می خواهیم و در حال رایزنی هستیم. بازیکنی می خواهیم که در نیم فصل نخست، بازی کرده باشد. دو بازیکن از گل گهر گرفته ایم و دو بازیکن سرباز هم بازگشته اند. به تدریج در نقاطی که بازیکن می خواستیم، کامل می شویم.

کربکندی با انتقاد از بالا رفتن قیمت بازیکنان در فوتبال ایران شرح داد: قیمت ها خیلی وحشتناک شده است. نمی دانم این قیمت ها را چه کسی این فصل اینقدر زیاد کرد. تا باشگاه ها با هم متحد نشوند، این شرایط ادامه خواهد داشت.

وی در ادامه درباره دلایل جدایی علی دشتی از ذوب آهن باوجود تاکید باشگاه برای حفظ این بازیکن اظهار کرد: علی دشتی برای ما خوب بازی نکرد. او مرتب آسیب می دید و فقط سعی می کرد در بازی های بزرگ برای ذوب آهن بازی کند. او باعث به هم ریختگی تیم می شد ولی امیدوارم در گل گهر پیروز باشد. دشتی از نظر فنی بازیکن خوبی بود ولی از مدت ها پیش از اتمام نیم فصل ساز جدایی کوک کرد.

سخنگوی باشگاه ذوب آهن همچنین با اشاره به لزوم کنترل دوپینگ در لیگ برتر فوتبال، گفت: فکر می کنم کمیته دوپینگ کار را در لیگ برتر فوتبال رها کرده است. با توجه به تفکرات بعضی از سرمربیان که دست به چنین کارهایی می زنند، هرچه بیشتر به سمت انتهای لیگ می رویم، کنترل دوپینگ ضرورت پیدا می کند. قبلاً افسران کنترل دوپینگ ناگهانی به تیم ها سر می زدند و تست دوپینگ می گرفتند ولی الان خبری نیست. نباید این مسئله رها شود چون یک عده از آن سوء استفاده می کنند.

کربکندی در انتها در پاسخ به این سئوال که آیا با مورد مشکوکی از دوپینگ در لیگ برتر روبرو شده اید؟ گفت: خیر ولی من آدم فوتبالی هستم. مدتهاست که حرفی از کنترل دوپینگ نیست. شاید هرچه به انتهای فصل نزدیک شویم، اتفاقاتی رخ بدهد. نباید این بحث رها شود.

منبع: خبرگزاری مهر

به "دنبال بازیکنان استقلال و پرسپولیس نیستیم، دوپینگ رها شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دنبال بازیکنان استقلال و پرسپولیس نیستیم، دوپینگ رها شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید