دستگیری عاملان قتل دو جوان لامردی با دلستر سمی!

به گزارش وبلاگ دلگرمی، فرمانده انتظامی استان بوشهر از شناسایی و دستگیری سه نفر از عاملان قتل دو جوان ساکن شهرستان لامرد فارس اطلاع داد.

دستگیری عاملان قتل دو جوان لامردی با دلستر سمی!

به گزارش گروه حوادث وبلاگ دلگرمی از ایسنا، سردار خلیل واعظی با اعلام جزئیات این خبر بیان نمود: در تاریخ 25 مرداد 1399 با اعلام مرکز فوریت های پلیسی مبنی بر کشف یک فقره جسد مجهول الهویه در پایین روستای بندو، گشت انتظامی، کارآگان دایره مبارزه با جرائم جنایی و تشخیص هویت پلیس آگاهی در صحنه حاضر و پس از انجام اقدامات اولیه در صحنه، جسد حسب دستور مقام قضائی جهت انجام کالبدشکافی و مشخص علت تامه فوت به پزشکی قانونی منتقل شد.

وی اضافه نمود: کارآگاهان پلیس پس از آنالیز سرنخ های محل وقوع کشف جسد، هویت مقتول را، که اهل شهرستان لامرد فارس بود شناسایی کردند.

سردار واعظی اظهار داشت: پس از اطلاع به خانواده مقتول، برادر وی در پلیس آگاهی حاضر و با رویت تصاویر، جسد را شناسایی و اظهار داشت متعلق به برادرش است که به همراه پسر خاله ام از منزل خارج و تا کنون مراجعتی نداشته اند.

فرمانده انتظامی استان بوشهر با بیان اینکه جسد پسرخاله مقتول حین رسیدگی به پرونده، در شهرستان پارسیان استان هرمزگان کشف شده بود، گفت: کارآگاهان پلیس احتمال وقوع یک جنایت را متصور، و در این خصوص تحقیقات گسترده ای را شروع کردند.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه پس از به دست آوردن سرنخ های بیشتر، کارآگاهان پلیس به ارتباط دایی، پسر دایی و برادر مقتول که به علت خرید و فروش موادمخدر به 25 سال زندان محکوم شده بود، مظنون شده و برای تحقیقات بیشتر آنها را دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کردند.

عضو شورای تامین استان بوشهر گفت: برادر مقتول ابتدا منکر هرگونه اطلاع از موضوع بوده که در ادامه با رویت مدارک، اظهارات شاهدان و استفاده از شگردهای پلیسی لب به اعتراف گشود و بیان نمود: با همدستی دایی و پسردایی خود با نقشه قبلی با برادرش در تلمبه خانه ای در منطقه رکن آباد لامرد قرار گذاشتند و مقتول که به همراه پسرخاله اش به محل قرار آمد به علت اختلافات شخصی با ریختن سم در دلستر آنها را مسموم و به قتل رسانده اند.

سردار واعظی اظهار داشت: متهمان در ادامه اظهارات خود گفتند هر دو مقتول را در وانت قرار داده و جسد ر- ا را در شهرستان عسلویه و جسد خ-ا را درشهرستان پارسیان رها کردند.

فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: قرار بازداشت موقت برای هر سه متهم صادر و روانه زندان شدند.

منبع: جام جم آنلاین

به "دستگیری عاملان قتل دو جوان لامردی با دلستر سمی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگیری عاملان قتل دو جوان لامردی با دلستر سمی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید