سلفی ها و عکس های خود را با هوش مصنوعی گوگل، به سبک آثار نقاشان مشهور کلاسیک درآورید!

به گزارش وبلاگ دلگرمی، گوگل اپلکیشن محشر هنر و فرهنگ Google Arts & Culture خود را ابزاری برای ترویج فرهنگ، ارتقای ذوق هنری و زنده کردن حس زیبایی شناسی نموده است. (دانلود از گوگل پلی - دانلود از اپ استور)

سلفی ها و عکس های خود را با هوش مصنوعی گوگل، به سبک آثار نقاشان مشهور کلاسیک درآورید!

در تازه ترین اقدام خلاقانه، گوگل با همکاری مرکز Getty، موزه هنر MOA ژاپن و گالری ملی لندن، ویژگی تازه ای به نام تبدیل هنری یا Art Transfer را به اپلیکیشن خود افزوده است.

حالا این ویژگی تبدیل هنری چیست و چه کاری می نماید؟

هر یک از نقاشان عظیم کلاسیک برای خود سبکی داشته اند. نوع ضربه قلم نقاشی آنها روی بوم، استفاده از رنگ ها، تفسیر و تلقی ذهنی شان از چهره ها و محیط اطراف و روحیات شان، آثار آنها را یگانه و برای اهل فن، قابل شناسایی نموده است.

حالا گوگل با یاری هوش مصنوعی ویژگی تبدیل هنری را در اپلیکیشن خود به شما پیشنهاد می نماید. با یاری این ویژگی می توانید عکسی بگیرید یا یکی از عکس های از قبل موجود در گوشی و تبلت خود را ارائه کنید و یک نقاشی به سبک هر تابلو و هر نقاش، تحویل بگیرید.

گوگل تاکید نموده که ویژگی تبدیل هنری، یک فیلتر عکس ساده نیست و هوش مصنوعی هر بار سعی می نماید که اجزای موجود در عکس را شناسایی کند و آنها را به تناسب هر نقاشی، تغییر بدهد.

برای استفاده از این ویژگی بعد از باز کردن اپلیکیشن، روی آیکون دوربین در زیر اپلیکیشن تپ کنید و بعد Art Transfer را انتخاب کنید، عکس مورد نظر را انتخاب کنید و سپس یکی از 37 نقاشی موجود را انتخاب کنید. ظرف چند ثانیه، عکس شما، حال و هوایی شبیه تابلوی نقاشی مورد نظر پیدا می نماید.

البته به احتمال زیاد شما برای استفاده از این اپلیکیشن و این ویژگی تازه، مجبور هستید که چنان که افتد و دانی، آی پی فرنگی داشته باشید!

مراحل ساده کار را در زیر مشاهده می کنید:

منبع: یک پزشک

به "سلفی ها و عکس های خود را با هوش مصنوعی گوگل، به سبک آثار نقاشان مشهور کلاسیک درآورید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سلفی ها و عکس های خود را با هوش مصنوعی گوگل، به سبک آثار نقاشان مشهور کلاسیک درآورید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید