شرایط همکاری به عنوان تورلیدر در خبرنگاران

به گزارش وبلاگ دلگرمی، با توجه به توسعه روز افزون صنعت گردشگری در کشور، بزرگ تر شدن خانواده خبرنگاران و اضافه شدن محصولات متنوع داخلی و خارجی در برنامه های سفر، از راهنمایان تورهای فرهنگی و طبیعت گردی دعوت به همکاری می نماییم. در ادامه با شرایط تورلیدری در شرکت خبرنگاران، فرم استخدام و بعلاوه مزایای آن بیشتر آشنا خواهید شد.

شرایط همکاری به عنوان تورلیدر در خبرنگاران

خلاصه ای از مجموعه وبلاگ دلگرمی

وبلاگ دلگرمی از سال 1385 با تمرکز بر اجرای تورهای طبیعت گردی شروع به کار کرد. حفظ محیط زیست و گونه های جانوری، یاری به جوامع محلی و معرفی بهتر از پتانسیل های گردشگری کشور، انگیزه شروع این مجموعه بوده است. رفته رفته با افزایش تقاضا برای اجرای سفرهای متفاوت٬ علاوه بر سفر های طبیعت گردی٬ مقاصد مختلفی از جمله تورهای شهرگردی و راه اندازی تورهای خارجی نیز به خدمات وبلاگ دلگرمی اضافه شد.

امروز بیش از یکصد راهنمای تور (تورلیدر) با شرکت وبلاگ دلگرمی همکاری می نمایند و در راستای تحقق اهداف اصلی شرکت تمام کوشش خود را به کار گرفته اند. با مناسب تر شدن بستر اجرای تور های گردشگری و توجه سفردوستان به این جنبه از سفر٬ ما را بر آن داشته است تا با افزایش کادر راهنمایان تور بتوانیم جوابگوی تقاضای گردشگران برای اجرای سفرهای بیشتر و متنوع تر باشیم.

دستمزد تورلیدرهای وبلاگ دلگرمی

وبلاگ دلگرمی برای پرداخت دستمزد به همکاران خود در گروه راهنمایان، از سیستم رتبه بندی استفاده می نماید. در وبلاگ دلگرمی هر کدام از تورلیدرها با توجه به شاخصه هایی نظیر مدرک تحصیلی٬ دوره های آموزشی گذرانده شده مرتبط با تورلیدری، تعداد تورهای اجرای شده در وبلاگ دلگرمی، سابقه کار پیشین٬ و نحوه عمکرد در تورهای وبلاگ دلگرمی... امتیازی را دریافت کرده و در یک رتبه معین قرار می گیرند که هر کدام از رتبه ها دستمزد خاص خودش را دارد. در حال حاضر رتبه لیدرهای وبلاگ دلگرمی از 1 تا 8 است.

تورلیدر های برتر

وبلاگ دلگرمی در انتهای هر ماه تورلیدرهایی را که در طول فعالیت خود بهترین نتیجه را کسب کرده اند معرفی و از ایشان قدردانی به عمل می آورد. انتخاب بهترین تورلیدرها با توجه به شاخصه های نظیر سرعت پیشرفت بالا، رضایت مسافران، اجرای بی نقص تور، توانایی در مدیریت بحران و... در تیم عملیات وبلاگ دلگرمی انجام می گیرد.

کلاس های آموزشی وبلاگ دلگرمی

رشد و تعالی روز افزون راهنمایان تور به عنوان سفیران فرهنگی کشور همیشه مدنظر وبلاگ دلگرمی بوده و هست٬ از این رو هر ساله واحد آموزش وبلاگ دلگرمی٬ دوره های متنوعی را برای راهنمایان خود درنظر گرفته و تورلیدرها می توانند با شرکت در این کلاس ها، توانایی های خود را دایما ارتقاء دهند. برگزاری منظم کلاس های تئوری، کارگاه های عملی، سفرهای آموزشی و آزمون های آنلاین بازآموزی در این حوزه جای دارند. (گزارش کلاس های آموزشی وبلاگ دلگرمی)

چگونه می توان در وبلاگ دلگرمی به عنوان تورلیدر استخدام شد؟

پپیشنهاد می کنیم برای آشنایی با نحوه تورلیدر شدن در ابتدا مطلب چگونه تورلیدر شویم را مطالعه کنید. پس از آن شما می توانید ابتدا فرم استخدام تورلیدر را تکمیل نمایید. بعد از آنالیز فرم شما٬ تیم منابع انسانی وبلاگ دلگرمی با شما تماس گرفته و شما را برای یک مصاحبه دعوت می نماید و در صورت موفقیت در آزمون مصاحبه، شما نیز به خانواده وبلاگ دلگرمی اضافه خواهید شد.

شروع همکاری تورلیدرهای نو در وبلاگ دلگرمی به عنوان دوره آزمایشی و آموزشی محسوب شده، بعد از مدتی که تورلیدر به عنوان سرپرست دوم در تورها شرکت کرده و عملکرد لیدر ازنظر وبلاگ دلگرمی مورد تایید باشد و آمادگی اجرای تور داشته باشد به عنوان سرپرست اصلی، تورهای وبلاگ دلگرمی را همراهی خواهد کرد.

این رویه، برای متقاضیانی که دارای سابقه اجرای تور باشند بسیار ساده تر و سریع تر خواهد بود.

روال همکاری با وبلاگ دلگرمی در قالب تورلیدر

کلیه ارتباط وبلاگ دلگرمی با تورلیدرهای خود از طیق سامانه ی اینترنتی سپهر انجام می گیرد. پس از تائید استخدام راهنمایان تور به وسیله واحد استخدام٬ نام کاربری و گذرواژه ورود به این سامانه به وسیله واحد عملیات در اختیار همکاران قرار می گیرد. اعلام امکان حضور در تور، ارائه اطلاعات سفر، فهرست مسافران و...

از جمله امکانات این سامانه است که سبب کاهش حضور فیزیکی لیدرها جهت دریافت اطلاعات سفر خود می باشد.

نمایی از صفحه تقویم در سامانه سپهر

مزایای تورلیدری در شرکت وبلاگ دلگرمی:

  • داشتن سیستم آنلاین ارائه تقویم، گزارش سفر، سوابق سفر و... به منظور جلوگیری از اتلاف وقت راهنمایان
  • وجود شرایط پیشرفت و امکان برگزاری تورهای خروجی و ورودی (Incoming)
  • شفافیت اقتصادی
  • تسویه حساب آنی دستمزد پس از ارائه مدارک سفر از سوی راهنمایان
  • امکان برگزاری تورهای متنوع در سال

تهیه و تدوین: تحریریه وبلاگ دلگرمی

لطفا در نشر دانسته های خود کوشا باشید.

برداشت و استفاده غیرتجاری از مطالب این وب سایت، حتی بدون ذکر منبع آزاد است.

منبع: دالاهو

به "شرایط همکاری به عنوان تورلیدر در خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط همکاری به عنوان تورلیدر در خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید