مجلس هر چه سریع تر طرح نابودی مافیای کنکور را اعلام وصول کند

به گزارش وبلاگ دلگرمی، سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: آزمون کنکور سراسری سال جاری انتها یافت ولی ما شاهد آن هستیم که همچنان مافیای کنکور در کشور جولان می دهد که باید فکری برای انتها آن کنیم.

مجلس هر چه سریع تر طرح نابودی مافیای کنکور را اعلام وصول کند

به گزارش گروه سیاسی وبلاگ دلگرمی، علی بابایی کارنامی سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، درباره میزان رعایت پروتکل های بهداشتی در آزمون سراسری گفت: بر اساس برآوردهای صورت گرفته من و حضورم در چندین محل برگزاری آزمون رعایت پروتکل های بهداشتی در کنکور راضی کننده دانستم ولی از عملکرد مجری کنکور رضایتی ندارم.

وی در این راستا شرح داد و افزود: من به عینه مافیای کنکور را در سال جاری دیدم لذا از رئیس مجلس می خواهم هر چه سریع تر طرح دو فوریتی درباره نابودی مافیای کنکور و تعیین تکلیف آینده این جوانان در دانشگاه ها با حذف کنکور را اعلام وصول کند که برای همیشه این مافیا دست از سر داوطلبان و خانواده های آنها بردارد.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شرح داد: آزمون کنکور سراسری سال جاری انتها یافت ولی ما شاهد آن هستیم که همچنان مافیای کنکور در کشور جولان می دهد.

بابایی کارنامی خاطرنشان کرد: متأسفانه در طول های سال های اخیر عده ای خاص برگزارکننده انحصاری کنکور بوده اند که وزارت علوم برای آنکه مسائل اجرایی این موضوع را سر خود کم کند برگزاری کنکور را به این افراد واگذار کرده و حتی دانشگاه های کشور و به ویژه دانشگاه استان مازندران هم در این باره کاره ای نبوده و نسبت به اقدامات مافیای کنکور در مجری گری برگزاری آن معترض بودند.

وی خاطرنشان کرد: مافیای کنکور با اعمال سلیقه و نظر به مراکز آموزشی و دانشگاهی در فرآیند برگزاری کنکور دخالت کرده و نیتی خاص را دنبال می کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "مجلس هر چه سریع تر طرح نابودی مافیای کنکور را اعلام وصول کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجلس هر چه سریع تر طرح نابودی مافیای کنکور را اعلام وصول کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید