پیکه خطاب به نامزد انتخابات ریاست باشگاه بارسلونا: از تصویر من برای منافع خودت استفاده نکن!

به گزارش وبلاگ دلگرمی، مدافع میانی تیم فوتبال بارسلونا از نامزد انتخابات ریاست این باشگاه درخواست که از که تصویر او برای تبلیغ به نفع خود در کمپین انتخاباتی اش استفاده نکند.

پیکه خطاب به نامزد انتخابات ریاست باشگاه بارسلونا: از تصویر من برای منافع خودت استفاده نکن!

با ما همراه باشید و درباره وبلاگ ساعت اینترنتی بیشتر بدانید.

به گزارش وبلاگ دلگرمی، جرارد پیکه به ویکتور فونت درباره استفاده از محبوبیت او به نفع خودش در انتخابات ریاست باشگاه بارسلونا هشدار داد.

پیکه اخیراً در گفت و گو با ایبای یانوس یکی از کاربران اسپانیایی معروف سایت یوتیوب درباره انتخابات ریاست باشگاه بارسلونا که ماه آینده برگزار می گردد توضیحاتی ارائه نموده بود. او در آن مصاحبه گفت: ما باید از الان به فکر آینده باشیم و اگر هم به گذشته نگاه می کنیم فقط برای درس دریافت از اشتباهات باشد.

خیلی طول نکشید که این جمله پیکه به شعار تبلیغاتی برای ویکتور فونت تبدیل شد و او در یک پست در توئیتر دقیقاً همان جمله را نوشت بدون آنکه اشاره ای به منبع اصلی آن داشته باشد.

این حرکت فونت به مذاق پیکه خوش نیامد و او خطاب به فونت نوشت: ویکتور، با تمام احترامی که برایت قائلم، این جملات با آنچه که کوشش کردی در توئیتت بگوی هیچ ربطی ندارد. من به تو توصیه می کنم که این پست را حذف کنی و از تصویر من به نفع خودت استفاده نکنی. تشکر.

فونت توئیت خود را حذف کرد اما در پاسخ به درخواست پیکه نوشت: جرارد، ما از جملات تو استفاده کردیم چون با خط فکری ما همخوانی دارد. ما به هیچ عنوان قصد ایجاد مسئله ای نداریم. آن را هم پاک می کنیم. امیدوارم که خیلی زود دوباره تو را در زمین مسابقه ببینیم.

پیکه به دلیل مصدومیت فعلاً نمی تواند کاتالان ها را همراهی کند.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در صفحه اینستاگرامی وبلاگ دلگرمی بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "پیکه خطاب به نامزد انتخابات ریاست باشگاه بارسلونا: از تصویر من برای منافع خودت استفاده نکن!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیکه خطاب به نامزد انتخابات ریاست باشگاه بارسلونا: از تصویر من برای منافع خودت استفاده نکن!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید