اعلام موجودیت رسمی انجمن علمی رسانه ایران

به گزارش وبلاگ دلگرمی، با اعلام موافقت اولیه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برای تاسیس انجمن علمی رسانه ایران به عنوان انجمن فراگیر و پوشش دهنده حوزه های گوناگون رسانه کشور، جلسه هیات موسس این انجمن برگزار و اساسنامه این انجمن به امضای اعضای هیئت مؤسس رسید.

اعلام موجودیت رسمی انجمن علمی رسانه ایران

به گزارش وبلاگ دلگرمی، جلسه هیئت موسس انجمن علمی رسانه ایران چهارشنبه (10 آذر 1400) در سالن شورای دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار گردید.

این انجمن علمی، ابتکار اعضای پیشروی رشته مدیریت رسانه برای ایجاد تشکلی فراگیر از همه فعالان علمی صنعت رسانه به منظور توسعه علمی رشته های مرتبط با رسانه به ویژه مدیریت رسانه است که با توجه به ورود رشته نوپای مدیریت رسانه به فاز رشد، اهدافی همانند گردهم آوردن متناوب اعضای هیئت علمی، پژوهشگران و دانشجویان این رشته فراتر از مرزهای دانشگاهی، برگزاری همایش های علمی و رویدادهای تخصصی در حوزه های گوناگون مرتبط با مدیریت رسانه را دنبال می نماید.

تأسیس و ارتقای نشریات تخصصی و علمی و دانشجویی در حوزه های صنعت رسانه، تألیف و ترجمه منابع علمی مرتبط با رشته های مرتبط با مدیریت رسانه، همکاری عملی و مشارکت در اجرای پروژه های مختلف مرتبط با صنعت رسانه، ایجاد کمیته های علمی دانشجویی برای مشارکت دانشجویان مقاطع گوناگون، توسعه میان رشته ای این حوزه به وسیله برگزاری نشست های علمی با فعالان علمی و تخصصی حوزه های دیگر مرتبط از دیگر اهداف این انجمن است.

علی اکبر فرهنگی، طاهر روشندل اربطانی، حسن خجسته باقرزاده، حسن بشیر، سید وحید عقیلی، داتیس خواجه ئیان، قاسم صفائی نژاد و مهدی قمصریان، مهدخت بروجردی علوی و هاجر آصف 10 عضو موسس این انجمن هستند.

در این جلسه بعلاوه مقرر شد مجمع عمومی این انجمن روز چهارشنبه (8 دی 1400) در سالن مرکز نوآوری دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار گردد تا اعضای هیئت مدیره و بازرس های قانونی با رای اعضا انتخاب شوند.

کلیه علاقه مندان که دارای مدرک کارشناسی ارشد و بالاتر رشته مدیریت رسانه و رشته های مرتبط هستند و تمایل به عضویت و حضور در اولین مجمع انجمن دارند می توانند به آیدی ادمین کانال ماهنامه (@mediamgt) پیغام دهند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "اعلام موجودیت رسمی انجمن علمی رسانه ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام موجودیت رسمی انجمن علمی رسانه ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید