به دنبال دو سهمیه المپیک هستیم، من و یک تکواندوکار کرونا داشتیم

به گزارش وبلاگ دلگرمی، مهرو کمرانی سرمربی تیم ملی تکواندو بانوان در گفت وگو با روابط عمومی فدراسیون تکواندو گفت: پس از اینکه ستاد مقابله با کرونا در ورزش مجوز برگزاری اردو تیم های ملی تکواندو را صادر کرد؛ جلسه ای با رئیس فدراسیون تکواندو، نایب رئیس بانوان و رئیس سازمان تیم های ملی داشتیم که تاریخ شروع اردوها به منظور حضور در مسابقات کسب سهمیه المپیک معین و قرار شد اردو را با 4 تکواندوکار شروع کنیم، البته دست ما را برای دعوت از نفرات دیگر نیز باز گذاشتند.

به دنبال دو سهمیه المپیک هستیم، من و یک تکواندوکار کرونا داشتیم

وی اضافه کرد: بعد از آن جلسه و با توجه به شیوع دوباره ویروس کرونا و همچنین تعطیلی اربعین حسینی قرار شد اردو را از 28 مهرماه و بعد از انجام تست شروع کنیم. متأسفانه پس از اعلام جواب، نتیجه تست کرونا من و یکی از ورزشکاران مثبت اعلام شد. با توجه به این شرایط ان شاالله بعد از پشت سر گذاشتن دوره درمان ویروس کرونا، با رعایت پروتکل های بهداشتی اردو را شروع می کنیم.

کمرانی اعلام کرد: برنامه ای 45 روزه را برای تمرینات در نظر گرفتیم و بعد از آن تکواندوکاران استراحتی 10 روزه را پشت سر می گذارند که پس از بازگشت، مجدد تست می دهند. با توجه به اینکه تاریخ دقیقی برای مسابقات کسب سهمیه معین نیست برنامه تمرینی را به این شکل اجرا می کنیم تا با اردوی طولانی مدت بچه ها دچار تمرین زدگی و خستگی نشوند.

وی این طور ادامه داد: قطعاً ما از این فرصتی که در اختیارمان قرار گرفته استفاده نموده و بر آمادگی جسمانی بچه ها و برطرف مسائل فنی آنها تمرکز می کنیم. همچنین بر تنوع تکنیکی و بدنسازی تاکید ویژه ای داریم تا آمادگی لازم را کسب کنند.

سرمربی تیم ملی تکواندو بانوان تاکید نمود: کوشش می کنیم با رعایت پروتکل های بهداشتی ابلاغی در طول اردو از تکواندوکارانی که پیش از این ملی پوش بوده اند به عنوان حریف تمرینی استفاده کنیم تا هم شانسی به آنها داده گردد و هم ما بتوانیم اردونشینان را محک بزنیم؛ کسب سهمیه المپیک، مسابقات بسیار حساسی است، ما کوشش می کنیم تا بهترین نتیجه را بگیریم و دو سهمیه المپیک توکیو را بدست آوریم.

سرمربی تیم ملی تکواندو بانوان در خاتمه گفت: برای همه مردم جهان آرزوی سلامتی دارم؛ امیدوارم ویروس کرونا هرچه زودتر ریشه کن گردد تا بتوانیم با آرامش اردوها را برگزار کنیم و نتایج خوبی را در رویدادهای پیش رو کسب کنیم. از خدا می خواهم ملی پوشان غیور ایرانی در هر رشته ای در المپیک توکیو نتیجه مطلوبی بگیرند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "به دنبال دو سهمیه المپیک هستیم، من و یک تکواندوکار کرونا داشتیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "به دنبال دو سهمیه المپیک هستیم، من و یک تکواندوکار کرونا داشتیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید