علی نژاد در بازدید از اردوی تیم ملی تکواندو: کوشش کنید در تاریخ ورزش ایران ماندگار شوید

به گزارش وبلاگ دلگرمی، مهدی علی نژاد در بازدید از اردوی المپیکی های تکواندو خطاب به ملی پوشان گفت: شما برای رسیدن به سهمیه المپیک توکیو کوشش نموده اید، اما این سرانجام کار نیست و باید سعی کنید مدال کسب کنید و در تاریخ ورزش ایران ماندگار شوید.

علی نژاد در بازدید از اردوی تیم ملی تکواندو: کوشش کنید در تاریخ ورزش ایران ماندگار شوید

به گزارش وبلاگ دلگرمی و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، تمرین تیم ملی تکواندو با حضور مهدی علی نژاد، معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش با همراهی سیدمحمد پولادگر رییس فدراسیون تکواندو و آرش فرهادیان رئیس سازمان تیم های ملی امروز (سه شنبه - 16 دی ماه) در مرکز دنیای تکواندو برگزار گردید.

علی نژاد در صحبت با ملی پوشان تکواندو گفت: چند ماه دیگر بازی های المپیک توکیو را پیش رو داریم و بدون شک کسانی که پیروز به کسب مدال شوند اتفاق عظیم و مهمی در زندگی ورزشی شان رخ خواهد داد. قطعا رقابت های قهرمانی دنیا تکواندو به مراتب از المپیک سخت تر است، چراکه تعداد شرکت کنندگان بیشتر هستند و هوگوپوشان باید مبارزات بیشتری را پشت سر بگذارند تا پیروز به کسب مدال شوند، اما همانطور که می دانید المپیک اهمیت بیشتری دارد، کیفیت مبارزات بالاتر است و چون برگزیده ها و برترین های هر وزن گزینش شده اند، هر بازی حکم فینال را دارد. در بازی های المپیک یک اشتباه می تواند به معنی از دست دادن یک مدال باشد.

وی اضافه نمود: با توجه به سیستم رنکینگ المپیکی که بچه ها باید پشت سر بگذارند تا پیروز به کسب سهمیه شوند، در رشته تکواندو بدست آوردن جواز حضور در المپیک سخت تر از کسب مدال است. خدا را شکر تا به امروز دو سهمیه مردان اخذ شده و امیدوارم که دختران تکواندو نیز در مسابقات انتخابی قاره ای پیروز شوند.

معاون توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان اعلام نمود: شما برای رسیدن به این نتیجه مهم کوشش نموده اید، اما این سرانجام کار نیست و باید کوشش کنید مدال کسب کنید و در تاریخ ورزش ایران ماندگار شوید.

آرمین هادی پور و میرهاشم حسینی دو المپین تکواندو کشورمان و سجاد مردانی، سروش احمدی، امیرمحمد بخشی و عرفان ناظمی 6 ملی پوش تکواندو کشورمان هستند که تمرینات آنها امروز به سرانجام رسید و مرحله جدید از روز 27 دی ماه شروع خواهد شد.

راهنمایی این نفرات برعهده فریبرز عسکری به عنوان سرمربی و علی محمد بسحاق به عنوان مربی است.

دختران تکواندو با ترکیب غزل سلطانی، ناهید کیانی، مهلا مومن زاده، تینا مدانلو، طیبه پارسا و زهرا شیدایی که تمرینات خود را از 15 آذرماه شروع نموده اند، نیز در این بازدید حضور داشتند.

راهنمایی تیم ملی دختران نیز برعهده مهرو کمرانی به عنوان سرمربی و فاطمه صفرپور به عنوان مربی است.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی وبلاگ دلگرمی بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "علی نژاد در بازدید از اردوی تیم ملی تکواندو: کوشش کنید در تاریخ ورزش ایران ماندگار شوید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علی نژاد در بازدید از اردوی تیم ملی تکواندو: کوشش کنید در تاریخ ورزش ایران ماندگار شوید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید