خبرنگاران مرکز لجستیک در هشترود ایجاد می شود

به گزارش وبلاگ دلگرمی، مراغه - خبرنگاران - فرماندار شهرستان هشترود از ایجاد مرکز لجستیک در این شهرستان با هزینه 30 میلیارد ریال و اشتغال زایی 700 نفر خبرداد.

خبرنگاران مرکز لجستیک در هشترود ایجاد می شود

امین امینیان روز شنبه در جلسه رفع موانع تولید هشترود اعلام کرد: در این مرکز پایانه صادراتی , توزیع بار و واحدهای صنایع تبدیلی فعال خواهد شد .

وی گفت: سرمایه گذاری در زمینه های تولید و خدمات در راستای افزایش سهم حمل و نقل ریلی از طریق حضور فعال بخش غیر دولتی در امور تصدی گری فعالیت های راه آهن منجر به تسهیل و تسریع شرایط خواهد بود.

وی گفت : این مرکز لجستیک در راستای رفع نیازهای کشور اعم از ایجاد تولید و کمک به برون رفت از شرایط موجود جهانی در راستای ارز آوری و کمک به افزایش تولید ملی اجرا می شود.ِ

امینیان جذب سرمایه گذار برای ایجاد زیرساخت های منطقه را ضروری دانست و گفت: فاصله 120 کیلومتری این منطقه تا مرکزاستان ، واقع شدن در نزدیکی آزاد راه هشترود - مراغه , هشترود - تمرچین عراق ، اتصال به یکی از بزرگراه های اصلی کشور(زنجان - تبریز) ، دسترسی به راه آهن سراسری، وجود پایاب های سد سهند ، نیروی انسانی و نزدیکی به مرکز کشور از جمله مزایای این مرکز لجستیک است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران مرکز لجستیک در هشترود ایجاد می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران مرکز لجستیک در هشترود ایجاد می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید