فناوری به یاری بی خواب ها می آید! ، به خواب رفتن با یک هدفون بی سیم

به گزارش وبلاگ دلگرمی، شرکت ال. جی، محصولی تازه برای بهبود و مراقبت از خواب به نام بریز (Breeze) معرفی نموده است.

فناوری به یاری بی خواب ها می آید! ، به خواب رفتن با یک هدفون بی سیم

به گزارش وبلاگ دلگرمی و به نقل از گیزمو چاینا، شرکت ال جی به تازگی راه حلی تازه برای مشکل خواب ارائه نموده است. این محصول نو که Breeze نام دارد و به وسیله شرکت اسلیپ ویو SleepWave پیشرفته، شامل یک هدفون بی سیم و یک برنامه همراه است.

هدفون این محصول برای استفاده هنگام خواب طراحی شده و از فناوری تشخیص و ردیابی امواج مغزی استفاده می نماید و برای هر کاربر، صداهای به خصوصی را در هنگام خواب پخش می نماید که به طور خاص برای امواج مغزی او طراحی شده است. این وسیله به کاربر یاری می نماید که راحتتر به خواب برود و همین طور خواب باکیفیت تری را تجربه کند. این هدفون بعلاوه دارای طراحی ارگونومیک است تا راحتتر در گوش قرار بگیرد و تکنولوژی نانو UV به کار رفته در آن، به تمیز ماندنش یاری می نماید.

Breeze محصول نو ال جی برای افزایش کیفیت خواب طراحی شده است

علاوه بر طیف وسیعی از صداهای ساختگی این ابزار، از جمله صداهای تنظیم شده با امواج مغزی، لالایی ها و صداهای طبیعت، این محصول ال جی بعلاوه می تواند با موسیقی یا ویدیوهای یوتوب (YouTube) هماهنگ گردد. برنامه همراه، داده های خواب کاربر را تجزیه و تحلیل می نماید و توصیه های شخصی مراقبت از خواب، از جمله بهبود روال خواب و برنامه های خواب مناسب ارائه می دهد. بعلاوه می تواند گام های روزانه کاربر را ردیابی کند و زمان های خواب و بیداری، شرایط های خوابیدن و از این پهلو به آن پهلو شدن در رختخواب را ثبت کند.

با نظارت مداوم و بی وقفه امواج مغزی، Breeze قادر است مرحله هیپنوتیزم (شرایط هوشیاری کمی قبل از به خواب رفتن) و مرحله خواب REM (حرکت سریع چشم) و بعلاوه خواب سبک و مراحل خواب عمیق را به دقت معین کند. این قابلیت به این ابزار یاری می نماید تا بر اساس الگوهای خواب هر شخص و نیازهای خاص او، برنامه مناسبتر ارائه کند.

به طور کلی، هدف Breeze با ارزیابی و کنترل بی وقفه شرایط خواب، این است که با استفاده از ترکیبی از صداهای تنظیم شده با امواج مغزی و توصیه های شخصی شده مراقبت از خواب، به کاربران یاری کند راحت تر بخوابند و سرحال تر از خواب بیدار شوند.

منبع: همشهری آنلاین

به "فناوری به یاری بی خواب ها می آید! ، به خواب رفتن با یک هدفون بی سیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فناوری به یاری بی خواب ها می آید! ، به خواب رفتن با یک هدفون بی سیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید