نویدکیا: 4 گل زدیم اما دقایق سختی را گذراندیم، اعتقادی به اشتباهات فردی ندارم

به گزارش وبلاگ دلگرمی، سرمربی تیم فوتبال سپاهان با ابراز خرسندی از رجحان تیمش مقابل صنعت نفت آبادان به این نکته اذعان کرد که آنها در مصاف با زردپوشان آبادانی دقایق سختی را گذرانده اند.

نویدکیا: 4 گل زدیم اما دقایق سختی را گذراندیم، اعتقادی به اشتباهات فردی ندارم

به گزارش وبلاگ دلگرمی، محرم نویدکیا در نشست خبری پس از برد 4 بر یک شاگردانش مقابل صنعت نفت آبادان گفت: بازی سختی بود. با اینکه با چهار گل پیروز شدیم، اما در بازی دقایق سختی را گذراندیم. فکر می کنم اوایل بازی استرس بر ما حاکم بود. با این حال بازی را کنترل کردیم و به گل رسیدیم. در نیمه اول شرایط نسبتاً خوبی داشتیم، اما در آغاز نیمه دوم خیلی عقب بازی کردیم و مرکز زمین را از دست دادیم.

وی با بیان اینکه شاگردانش بیشتر از 20 دقیقه مرکز زمین را از دست دادند، توضیح داد: صنعت نفت در نیمه دوم خیلی خوب فشار آورد، خوب پرس کرد و ضدحملات خوبی زد. آنها توانستند موقعیت های نسبتاً خوبی برای خود ایجاد نمایند و بعد از آن گل خوردیم. حس کردیم فشار صنعت نفت بیشتر می گردد. باز هم می خواهم بگویم سبک بازی این تیم را خیلی دوست دارم و معتقدم صنعت نفت با بازی منطقی، از تکنیک خود به خوبی استفاده می نماید. سر همین موضوع گل خوردیم.

سرمربی سپاهان با اشاره به تغییراتی که در تیمش به وجود آورد، بیان نمود: پس از گل صنعت نفت با تعویض هایی که به خاطر پیشروی بیش از حد صنعت نفت کردیم، کوشش کردیم از پشت مدافعان حریف به خوبی استفاده کنیم و این کار را به خوبی انجام دادیم. به ویژه رضا میرزایی و دانیال اسماعیلی فر در جناح راست، از پشت مدافعان صنعت نفت استفاده کردند و به گل های بعدی رسیدیم. خدا را بابت این سه امتیاز شکر می کنیم و به بازیکنانم خسته نباشید می گویم.

نویدکیا در خصوص اشتباهات دفاعی طلایی پوشان گفت: دلم می خواهد بازیسازی از عقب زمین و به وسیله دروازه بان و مدافعان انجام گردد. از ابتدا می دانستم این سبک ممکن است به ما آسیب هایی بزند، اما همین سبک را می پسندم. با اینکه ممکن است از این اشتباهات برای سپاهان رخ دهد. اعتقادی به صحبت هایی چون اشتباهات فردی ندارم. هر کسی اشتباه می نماید، اشتباه تیمی است و گلزنی هم با کار تیمی انجام می گردد. به خاطر اصرار به بازیسازی از دفاع، از دید من مسئله ای نیست و می خواهم راه خود را با همین سبک ادامه بدهیم.

وی درباره استقبال هواداران سپاهان از تیمش در آستانه برگزاری این مسابقه اعلام کرد: مطابق چیزی که انتظار داشتم، هواداران این کار را خیلی زیبا انجام دادند. سلامت هواداران برای من مهم است، با این شرایط کرونا ارزش ندارد یکی از آنها آسیب ببیند. حتی اگر قرار باشد سه امتیاز بگیریم یا نگیریم. آنها در هتل حاضر شدند و تیم را تشویق کردند که از همه هواداران تشکر می کنم. از هواداران می خواهم پروتکل های بهداشتی را به خاطر خودشان و خانواده خود رعایت نمایند. البته آنها اجازه دادند اتوبوس به خوبی تا استادیوم بیاید و مسئله ای نبود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "نویدکیا: 4 گل زدیم اما دقایق سختی را گذراندیم، اعتقادی به اشتباهات فردی ندارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نویدکیا: 4 گل زدیم اما دقایق سختی را گذراندیم، اعتقادی به اشتباهات فردی ندارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید