10 بازیکن مطرحی که استقلال آنها را می خواست، یک پرسپولیسی به استقلال نه گفت!

به گزارش وبلاگ دلگرمی، استقلال از ابتدای فصل جابجایی حدود 10 بازیکن را می خواست که بنا به دلایل مختلف پیروز به جذب آنها نشد.

10 بازیکن مطرحی که استقلال آنها را می خواست، یک پرسپولیسی به استقلال نه گفت!

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ دلگرمی، دهمین بازیکنی که استقلال او را می خواست ولی شاید نتواند او را جذب کند، لوسیانو پریرای برزیلی است. باشگاه فولاد کوشش می نماید او را حفظ کند و اجازه ندهد تا راهی استقلال گردد.

قبل از شیمبا هم نام نفرات زیادی برای استقلال مطرح شده بود که برخی از آنها حتی تا نزدیکی های قرارداد هم پیش رفتند. به طور مثال رایان تفضلی بازیکنی بود که فرهاد مجیدی نام او را هم در مصاحبه اش آورد و یا صالح حردانی که قراردادش را 2 ساله با فولاد تمدید کرد.

مجیدی در مقطعی در پی اشکان دژاگه و سروش رفیعی هم بود. سروش رفیعی درباره پیشنهاد استقلال می گوید: ابتدا شایعاتی در خصوص تمایل استقلال به جذبم را شنیدم و در نهایت یکی از اعضای باشگاه برای مذاکره تماس گرفت. در مکالمه اول صحبتی از مسائل اقتصادی نشد و فقط بحث فنی مطرح شد. فردای آن روز گفتم با توجه به سابقه حضور در پرسپولیس و البته شرایط خاص بازی کردن در دو تیم عظیم مرکز، امکان انتقال به استقلال برایم وجود ندارد.

فرهاد مجیدی علاوه بر بازیکنانی که نام برده شد، محمدرضا حسینی و حتی سجاد شهباززاده از سپاهان را هم می خواست.

البته در رسانه ها نام های زیادی برای حضور در استقلال مطرح شد که برخی از آنها جنبه بازارگرمی داشت اما با نگاهی به اسامی آنهایی که استقلال به طور جدی تر در پی جذبشان بود، به نام هایی چون وحید محمدزاده و آرمین سهرابیان هم برمی خوریم.

همین دیروز هم احمد زنده روح هافبک دفاعی گل گوهر پس از تمدید قرارداد با این باشگاه از استقلالی ها به خاطر اینکه در پی جذب او بودند، تشکر کرد تا تعیین گردد استقلال نیم نگاهی به این بازیکن هم داشت.

در نهایت استقلالی ها تا امروز با 5 بازیکن نو قرارداد بستند اما حداقل 10 بازیکن دیگر را هم می خواستند که یا پشیمان شدند و یا رقم قرارداد آنها بالا بود و یا اینکه تیم های قبلی اجازه حضور آنها در استقلال را ندادند تا حرف پرویز مظلومی عضو هیئت مدیره استقلال که گفته بود باشگاه ها وقتی می فهمند ما بازیکنانشان را می خواهیم به استقلال بازیکن نمی دهند، درست در بیاید.

حالا باید دید آیا استقلال که نتوانست بازیکنان چندان عظیمی را جذب کند می تواند بعد از توافق با بازیکنانی چون ابوالفضل جلالی و جعفر سلمانی، شیمبا را هم به فهرست خود اضافه کند یا نه؟

حتی در آن صورت هم این تیم باز هم در نقاط مختلف بالانس نیست. به طور مثال با کمبود یک پلی میکر عظیم روبرو است که باعث می گردد طرفداران تیم به شدت نگران بازی حساس با الهلال و البته رقابت های فصل نو لیگ برتر باشند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "10 بازیکن مطرحی که استقلال آنها را می خواست، یک پرسپولیسی به استقلال نه گفت!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "10 بازیکن مطرحی که استقلال آنها را می خواست، یک پرسپولیسی به استقلال نه گفت!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید