بی خیالی مادر مرگ کودکش را در حمام رقم زد

به گزارش وبلاگ دلگرمی، تهران (پانا) - مادر جوان که سرگرم تلفن همراهش شده بود مرگ دلخراش فرزندش را در داخل حمام رقم زد.

بی خیالی مادر مرگ کودکش را در حمام رقم زد

به گزارش وبلاگ دلگرمی، یک زن انگلیسی که با رها کردن کودکش در حمام مرگ وی را رقم زده است به زندان محکوم شد. پس از آنکه سیمون پِری پسر 5 ماهه اش رِنزو لِیک را به مدت 4 دقیقه در حمام رها کرد این کودک با سقوط به داخل آب غرق شد. این اتفاق در 27 ژانویه سال 2019 رخ داد.

این زن پس از بازگشت به حمام پسرش را در حالی که در آب افتاده بود پیدا کرد. او با تیم اورژانس پزشکی تماس گرفت، اما آن ها پیروز به نجات جان کودک نشدند. این مادر 27 ساله برای استفاده از تلفن همراهش و چت کردن در واتس آپ برای چند دقیقه حمام را ترک نموده بود.

این زن در بازپرسی پلیس ترک کردن حمام برای صحبت کردن با تلفن همراه را انکار کرد. این در حالی بود که او به تیم اورژانس پزشکی در شب حادثه گفته بود که برای چند دقیقه فرزندش را در حمام تنها گذاشته بود.

قاضی آدرین لوکینگ، در جلسه دادگاه خطاب به این زن گفت: شما در شب حادثه به اورژانس زنگ زدی تا جان پسرت را نجات دهی. تو به پزشکان گفتی که برای چند دقیقه کودک را در حمام رها نموده بودی و این جرم تو است.

دادگاه نورث همتون شِر پس از شنیدن دفاعیات پری، این زن را به جرم سهل انگاری در مراقبت از فرزندش به 22 ماه زندان محکوم کرد.

منبع: خبرگزاری پانا

به "بی خیالی مادر مرگ کودکش را در حمام رقم زد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بی خیالی مادر مرگ کودکش را در حمام رقم زد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید