تغییر زمان بندی معاملات بورس از دوشنبه

به گزارش وبلاگ دلگرمی، زمانبندی جلسات معاملاتی از دوشنبه این هفته 27 مرداد به صورت موقت تغییر می کند.

تغییر زمان بندی معاملات بورس از دوشنبه

از وبسایت وزارت بهداشت درمان آموزش پزشکی دیدن نمایید.

به گزارش تسنیم، معاونت بازار شرکت بورس گفت: با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط شرکت مدیریت فناوری بورس تهران مبنی بر پرتراکنش بودن معاملات شرکت های برخی صنایع، به استناد مواد 2 و 3 دستورالعمل اجرایی نحوه انجام معاملات در بورس اوراق بهادار تهران و در راستای بهبود کارکرد سامانه معاملاتی، زمانبندی جدید جلسات معاملاتی صنایع در بورس تهران بصورت موقت از مورخ 27 مرداد 99 تغییر می کند.

براساس این گزارش در جلسه معاملاتی اول زمان پیش گشایش از ساعت 30: 8 الی 45: 8 و زمان انجام معاملات از ساعت 45: 8 الی 45: 11 است.

در این جلسه معاملاتی کلیه صنایع، به غیر از صنعت فلزات اساسی، صنعت شرکت های چند رشته ای صنعتی و صنعت فرآورده های نفتی، کک و سوخت هسته ای به همراه مشتقات مربوطه اعم از اختیار معامله و اختیار فروش تبعی قابل معامله هستند.

در جلسه معاملاتی دوم زمان پیش گشایش از ساعت 00: 12 الی 15: 12 و زمان انجام معاملات از ساعت 15: 12 الی 15: 15 است.

گفتنی است در جلسه معاملاتی دوم صنایع فلزات اساسی، شرکت های چند رشته ای صنعتی و فرآورده های نفتی، کک و سوخت هسته ای به همراه مشتقات مربوطه اعم از اختیار معامله و اختیار فروش تبعی قابل معامله می باشند.

شایان ذکر است که کلیه صندوق های قابل معامله (ETF)، اوراق بهادار با درآمد ثابت و نیز معاملات تمامی نماد های آینده سبد سهام در جلسه دوم معاملاتی قابل معامله خواهند بود.

منبع: فرارو

به "تغییر زمان بندی معاملات بورس از دوشنبه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تغییر زمان بندی معاملات بورس از دوشنبه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید