صادرات 0000002 بشکه میعانات گازی به ونزوئلا ، کاراکاس نفت سنگین خود را با میعانات گازی ایران سوآپ می نماید تا کیفیت نفت خود را بهبود بخشد

به گزارش وبلاگ دلگرمی، ایران دو میلیون بشکه میعانات گازی به ونزوئلا صادر کرد، پیش از این نیز صادرات میعانات به این کشور وجود داشت.

صادرات 0000002 بشکه میعانات گازی به ونزوئلا ، کاراکاس نفت سنگین خود را با میعانات گازی ایران سوآپ می نماید تا کیفیت نفت خود را بهبود بخشد

به گزارش گروه مالی وبلاگ دلگرمی، به نقل از گلوبال پلاتز، شرکت دولتی نفت ونزوئلا پترولوس د ونزوئلا دو میلیون بشکه میعانات گازی ایران را دریافت نموده است.

شرکت نفتی PDVSA دو میلیون بشکه میعانات گازی ایران را در اواخر سپتامبر و 2.1 میلیون بشکه در 25 اکتبر دریافت نموده بود. ونزوئلا نفت سنگین خود را با میعانات گازی ایران سوآپ می نماید تا کیفیت نفت خود را بهبود بخشد. این اقدام بعلاوه باعث می گردد که در برابر تحریم های آمریکا هم مقاومت کند و مجبور به انتقال ارز نباشد.

در حقیقت این اقدام ونزوئلا بیشتر دور زدن تحریم های آمریکا برای فعالیت های مالی است.

شرکت ملی نقت ونزوئلا با قراردادی که با شرکت ملی نفت ایران منعقد می نماید به یک واردات ثابت میعانات گازی از ایران دست پیدا می نماید و نیز با مخلوط کردن این میعانات با نفت سنگین خود به یک نفت با کیفیت دست پیدا می نماید.

در حقیقت واردات میعانات از ایران باعث افزایش اندازه صادرات نفت ونزئلا هم می گردد و به رشد اقتصاد این کشور که تحت تحریم های آمریکا است یاری می نماید.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "صادرات 0000002 بشکه میعانات گازی به ونزوئلا ، کاراکاس نفت سنگین خود را با میعانات گازی ایران سوآپ می نماید تا کیفیت نفت خود را بهبود بخشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صادرات 0000002 بشکه میعانات گازی به ونزوئلا ، کاراکاس نفت سنگین خود را با میعانات گازی ایران سوآپ می نماید تا کیفیت نفت خود را بهبود بخشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید